Autoškola Pavel Balcárek - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Pavel Balcárek

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pavel Balcárek < <

Pan učitel je velice trpělivý, klidný. Ikdyž jsem udělala nějakou chybu, tak na mě nikdy nezakřičel. Dokázal vše hezky vysvětlit. I v domlouvání jizd nebyl problém, velice ochotný. Kdo jej zvolí, tak neudělá chybu.

I cenu má nižší oproti ostatním autoškolám.
Určitě doporučuji!

vloženo: 25. října 2023
vložil: Helena, emailová adresa nezveřejněna

Je to už pár let, kdy jsem byl v autoškole a za mě naprostá spokojenost s panem Balcárkem. Sympatický, pohodář, tpělivý, klidný, jízdu si není problém domluvit přímo od domu, práce apod. Vysvětlí co je třeba. Kdo se rozhodne pro tuhle autoškolu, tak zvolí dobře.
vloženo: 11. února 2022
vložil: Tomáš, emailová adresa nezveřejněna

Prostě super,pan učitel má skvělý a opravdu klidný a trpělivý přístup,i učební metody skvělé
vloženo: 25. srpna 2013