Autoškola Pavlík - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Pavlík

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pavlík < <

Zdravím, včera jsem na první pokus udělala autoškolu a to jen díky panu Pavlíkovi, na jízdy jsem se vždy těšila , byly zábavné a hodně naučné kdykoliv jsem udělala chybu, vše mi vysvětlil tak , abych to chápala.Jsem ráda,že jsem měla zrovna pana Pavlíka.Jak auto tak samotný přístup učitele byl výborný.Kdykoliv jsem potřebovala tak mi vyhověl.
Doporučuji všem
vloženo: 22. května 2020

Jsem velice spokojená s Autoškolou p.Lepíka.Přátelský přístup,přizpůsobí se tak jak vy potřebujete,naučí vás jak teorii tak řízení vozidla.Nečekáte dlouho na to než začnete jezdit.Cena autoškoly přijatelná.Vše mám už za sebou,ale nikdy nezapomenu na to kdo mě naučil tak dobře jezdit.
vloženo: 21. května 2018
vložil: Alena, emailová adresa nezveřejněna

Zdravím, úspěšně jsem dokončil autoškolu u pana Lepíka. Musím říci, že jsem naprosto spokojený, strašně moc se mi líbila snaha že strany učitele (pana Lepíka). Vždy chtěl vyhovět jenom on vám, dělal celou dobu všechno proto aby vám to vyhovělo co nejlépe časově tak i finančně. Jízdy jsou naprosto skvělé, jelikož pan Lepík disponuje zánovními auty, ve kterých naprosto perfektně funguje všechno! Chtěl bych vám tuhle autoškolu jenom doporučit! Pokud máte stravh, u pana Lepíka se určitě nemáte čeho bát. Teorii vás skvěle naučí pan Rusina, asi jediný učitel tady co to dokáže i v jeho věku učit zábavnou formou pro nás mladé! Neváhal bych a klidně bych si u pana Lepíka udělal autoškolu znova. Sikora.
vloženo: 11. ledna 2018

Opravdu skvela priprava. Muzu jen doporucit, zkousky jsem slozil na prvni pokus a cely kurz byl bez problemu! Adam Kiša
vloženo: 29. srpna 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Tuto autoškolu jsem si vybrala na doporučení kamarádek a nelituji tohoto rozhodnutí. Souhlasím se všemi předešlými hodnoceními, teorie byly super s vtipným výkladem a hlavně praktickými poznámkami. Na praxi si také nemohu stěžovat, pan Pavlík mi vždy vyšel vstříc. Vše probíhalo v klidu a pohodě. Na zkoušky jsem byla dobře připravená. Všem doporučuji!!! :)

vloženo: 9. ledna 2013
vložil: Kateřina Kantorová,

vyborna autoškola,mužu doporučit,ceny opravnych zkoušek vyborne,přistup k žakum vyborny,plně spokojen.
vloženo: 26. listopadu 2012
vložil: Jiři Štefek, emailová adresa nezveřejněna

Plná spokojenost, pan Rusina skvěle naučí teorii, pan Pavlík praxi taky tak. Vycházel mi vždy velmi vstříc, cena opravných jízd byla jen zlomek toho, co u ostatních autoškol. Octavie v kůži - lahoda samo o sobě.
vloženo: 8. října 2012
vložil: Matěj Vaněk, emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu jsem si vybrala podle hodnocení na internetu. A můžu říct, že vůbec nelituji!! Zkoušky jsem složila minulý týden 5. 9. 2012 a udělala jsem je napoprvé. I holky to dokážou ;) Vděčím za to skvělé teoretické přípravě pana Rusiny. Vždy dané téma dopodrobna rozebral a přidal i důležité rady. A jeho vtipné komentáře mě vždy příjemně pobavily. Co se týče samotných jízd s panem Bigasem a panem Pavlíkem, nemůžu si v nejmenším stěžovat. Jízdy byly vždy v pohodě, bez stresu a bez křiku. A tak to má být :) Tuto autoškolu můžu všem doporoučit!! Výborný přístup, skvělá domluva. Všem moc děkuji a do budoucna přeji spoustu spokojených řidičů!! Děkuji :) Michaela Pasiová
vloženo: 11. září 2012
vložil: Michaela Pasiová,

Jízdy super. Naučí jezdit, upozorní na chytáky a celkově připraví na zkoušky a hlavně všechno vklidečku bez stresů. Udělal jsem na poprvé. Co se týče teorie, tak taky super, nejen naučit nazpamět ale hodně věcí z praxe.
vloženo: 26. srpna 2012
vložil: Petr Zábranský,

vloženo: 26. srpna 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Do této autoškoly jsem nastoupil na doporučení spolužáků a musím říct že jsem neudělal chybu.Teorie s panem Rusinou naprosto skvělá.Velmi chytrý a zkušený člověk ktrerý rád zavtipkuje.co se týče jízd to samé.Naprostá pohoda.Pan Pavlík je člověk na správném místě.Pěkně v klidečku a bez stresu a křiku.prostě tak jak to má být.Absolvolal jsem rychlokurz a vše bylo super.Přizpůsobili se mi jak s teorii tak i praxi.měl jsem i výuku o víkendech a to mě překvapilo že byly tak ochotní i o volnu učit.Kurz mi trval cca 3týdný a zkoušky jsem zvládl na první pokus.takže tímto chci všem poděkovat a přeji jen a jen samé dobré žáky.ještě jednou děkuji.Autoškolu budu doporučovat všem.mějte se hezky.Véna.
vloženo: 28. února 2012
vložil: Václav,

Tuto autoškolu bych doporučila každému hodiny jsou výborné je sranda a je to pro mě nejlepší autoškola jízdy sem sice ještě neabsolbovala ale věřím že budou stejně výborné jako teorie:)
vloženo: 16. ledna 2012
vložil: Katka Holubová,

Kvalita,profesionální přístup a hlavně snaha s neřidiče udělat řidiče...:-)
vloženo: 28. prosince 2010
vložil: Radomír Špok,

Tímto chci moc poděkovat panu Pavlíkovi za příjemnou výuku, je to úžasný člověk, který mně překvapil svým milým a vtipným přístupem k žákům. Během jízd s ním jsem byl naprosto v pohodě, bez stresů. Vřele doporučuji tuto autoškolu všem případným zájemcům. Zkoušky jsem udělal na poprvé, za co vděčím z velké části právě panu Pavlíkovi. Kdybych se měl znovu rozhodovat, opět bych volil tuto autoškolu. Takže pane PAVLÍKU, DĚKUJI !
vloženo: 19. října 2010
vložil: buroš,

Naprostá spokojenost.Učitelé,učebna i automobil octavia super. vřele všem doporučuji
vloženo: 16. července 2010