Autoškola Pavlů - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Pavlů

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pavlů < <

Autoškolu jsem si vybral z dřívějších hodnocení známých. Udělal bych to i víckrát. Nejlepší rozhodnutí. Instruktor ochotný, vždy v dobře náladě, rad poradi. Rychlá a bezproblémová dohoda s čímkoliv. Dojede k vám až k domu, s casama taky není problém, vždy vyjde vstříc. U závěrečném podrží. Nikdy nezavral nahlas, vždy v klidu a vtipně. Jsem rad, ze jsem zvolil tuhle autoskolu.
vloženo: 29. listopadu 2016
vložil: Petr, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu jsem zvolil na doporučení kamarádů. Po odevzdání přihlašky sem ani ne za týden usedal za volant pár kilometrů nového Renaultu Clio. Auto se dobře ovládalo a vzhledem k tomu, že je nové tak tam všecko šlape jak má..dost známých dělala autoškolu ve vyhrkané Fábii za cenu kolem 9000,-. Já s cenou 7500,- jsem jezdil v novém na autoškolu luxusním voze. Přístup instruktora byl víc než vynikající. Dohoda na časech byla bezproblémová a vždy mi vyšel maximalně vstříc. Hlavní bylo, že byl strašně klidný. Kamarád co dělal autoškolu o něco dřív v Uherském Brodě tak říkal že po něm instruktor furt řval a za každou maličkost ho sjel a říkal, že ho aspoň naučil..naučit jde i v klidu a toho je tato autoškola příkladem. Na teorii jsem nechodil a celkove připravu na testy jsem z vlastní strany podcenil, ale prošel jsem bez problémů. Lepší autoškolu asi nenajdete a i ze strany ceny je to určitě nejlepší volba.
vloženo: 15. února 2015
vložil: Jiří, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola mě opravdu bavila, instruktor je klidný a dobře naučí. Auto mě opravdu překvapilo. Suzuki SX4 má vyšší posed a tak máte perfektní přehled o dění kolem vás. Hned druhý den jsem jezdil po městě a nebyl žádný problém, sem tam jsme sice poskočili, ale žádná hrůza se neděla a když uděláte chybu, tak vás instruktor jen napomene a tím si zapamatujete jak se to nedělá :). Navíc s cenou 7 500Kč (student) je to nejlevnější autoškola v okrese.
vloženo: 9. července 2013
vložil: Jan, emailová adresa nezveřejněna

Já jsem velice spokojena.Domluva dobrá, auto pěkné,dobře se řídilo,pohodlné. Učitel sympatický,hlavně klidný :-),což je důležité.
Vřele všem doporučuji.
Zkoušku jsem udělala napoprvé, takže umí naučit:-)

vloženo: 10. ledna 2013

Na tuhle autoškolu mám velmi dobré vzpomínky.Pan Učitel byl vstřícný.Na autoškolu mě připravil hodně dobře.Cena-kvalita je vynikající.Můžu jen doporučit všem , co chtějí začít řídit. :)