Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Pavlů - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Pavlů

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pavlů < <


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem si vybral z dřívějších hodnocení známých. Udělal bych to i víckrát. Nejlepší rozhodnutí. Instruktor ochotný, vždy v dobře náladě, rad poradi. Rychlá a bezproblémová dohoda s čímkoliv. Dojede k vám až k domu, s casama taky není problém, vždy vyjde vstříc. U závěrečném podrží. Nikdy nezavral nahlas, vždy v klidu a vtipně. Jsem rad, ze jsem zvolil tuhle autoskolu.
vloženo: 29. listopadu 2016
vložil: Petr, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem zvolil na doporučení kamarádů. Po odevzdání přihlašky sem ani ne za týden usedal za volant pár kilometrů nového Renaultu Clio. Auto se dobře ovládalo a vzhledem k tomu, že je nové tak tam všecko šlape jak má..dost známých dělala autoškolu ve vyhrkané Fábii za cenu kolem 9000,-. Já s cenou 7500,- jsem jezdil v novém na autoškolu luxusním voze. Přístup instruktora byl víc než vynikající. Dohoda na časech byla bezproblémová a vždy mi vyšel maximalně vstříc. Hlavní bylo, že byl strašně klidný. Kamarád co dělal autoškolu o něco dřív v Uherském Brodě tak říkal že po něm instruktor furt řval a za každou maličkost ho sjel a říkal, že ho aspoň naučil..naučit jde i v klidu a toho je tato autoškola příkladem. Na teorii jsem nechodil a celkove připravu na testy jsem z vlastní strany podcenil, ale prošel jsem bez problémů. Lepší autoškolu asi nenajdete a i ze strany ceny je to určitě nejlepší volba.
vloženo: 15. února 2015
vložil: Jiří, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola mě opravdu bavila, instruktor je klidný a dobře naučí. Auto mě opravdu překvapilo. Suzuki SX4 má vyšší posed a tak máte perfektní přehled o dění kolem vás. Hned druhý den jsem jezdil po městě a nebyl žádný problém, sem tam jsme sice poskočili, ale žádná hrůza se neděla a když uděláte chybu, tak vás instruktor jen napomene a tím si zapamatujete jak se to nedělá :). Navíc s cenou 7 500Kč (student) je to nejlevnější autoškola v okrese.
vloženo: 9. července 2013
vložil: Jan, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Já jsem velice spokojena.Domluva dobrá, auto pěkné,dobře se řídilo,pohodlné. Učitel sympatický,hlavně klidný :-),což je důležité.
Vřele všem doporučuji.
Zkoušku jsem udělala napoprvé, takže umí naučit:-)

vloženo: 10. ledna 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na tuhle autoškolu mám velmi dobré vzpomínky.Pan Učitel byl vstřícný.Na autoškolu mě připravil hodně dobře.Cena-kvalita je vynikající.Můžu jen doporučit všem , co chtějí začít řídit. :)
vloženo: 7. srpna 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V této autoškole jsem dělala kurz asi 2 měsíce,pan učitel byl velice vstřícný,pohodový, nebyl problém jezdit v jakémkoliv čase,testy jsem dala skoro na plný počet bodů a jízdy bez problémů. Doporučuji všem
vloženo: 8. srpna 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Pavlů osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pavlů < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Pavlů - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje