Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Pegas Tour s.r.o. - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Pegas Tour s.r.o.

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pegas Tour s.r.o. < <


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mohu jen doporučit ,hlavně kvůli učiteli Martinovi a jeho učení ,chtěla jsem někoho ,kdo na mě nebude zvyšovat hlas a kdo mi vše v klidu vysvětlí a budu se cítit bezpečně . To vše se mi dostalo . Vyšel vstříc pokaždé a dobře připravil na zkoušku . Ještě jednou díky autoškole Pegas .
vloženo: 8. února 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole se mi velice líbilo a jsem rád, že jsem si zvolil tuto autoškolu. Skvělý přístup k lidem. Dobrá atmosféra. Skvělí instruktoři (Zejména pan Šauer a pan Fila jsou velice zkušení.
vloženo: 13. prosince 2018
vložil: Filip Hanzl,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pohodové vedení autoškoly ,při jednání velice profesionálni .Učitel, uplně super pohodář co vše v klidu vysvětlí a naučí.Dopravně psychologické testy zajišťuje autoškola ve své učebně.Paní psycholožka je korektní s profesionálním ,ale vlídným přistupem a skvěle umí motivovat že jsem rád psychotest dělal.
Jojo pokud máte rádi klidné a pohodové učitele a psychologické festy vás čekají v této autoškole ,vám vše podrobně v klidu a pohodě vysvětlí a naučí doporučuji .
S pozdravem a poděkováním za skvělou a pohodovou autoškolu a psychotesty :-)Jiří Mužík
vloženo: 16. srpna 2016
vložil: Jiří Mužík,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dělal jsem řidičák "A", učil mě pan Kadlec. I takového cypa, jakým jsem já, naučil jezdit na silné motorce a měl při tom úplně neuvěřitelnou, svatou trpělivost a ještě mě neustále povzbuzoval že je to v pořádku a že jezdím velmi dobře. Je potřeba od nich pak jen vyžadovat důsledné vysvětlení techniky. Ono "domácí prostředí" píšu kvůli tomu, že už od začátku se ke mě hezky chovali, vždy šlo vše s úsměvem a s panem Kadlecem jsme se vždy na všem domluvili. Byl jsem spokojen.
vloženo: 4. srpna 2014
vložil: Tomáš Macek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Již týden, jezdím s řidičským průkazem B, a mám najeto téměř 500km. Takže to není tak dávno, co jsem tuto autoškolu absolvovala. Tato autoškola opravdu dbá na to, aby jste se naučili řídit a řízení rozumět. Vřele doporučuji.
vloženo: 27. září 2010
vložil: jméno nezveřejněno,Vložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Pegas Tour s.r.o. osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pegas Tour s.r.o. < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Pegas Tour s.r.o. - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje