Autoškola Pelc - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Pelc

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pelc < <

Pan Pelc je velmi klidný a trpělivý. Jízdy naostro jsme spolu zvládli na poprvé. Mohu doporučit..
vloženo: 31. července 2015
vložil: Kristýna, emailová adresa nezveřejněna

Mé hodnocení je velmi dobré, ovšem mluvim o panu PELCOVI a NÉ o druhém učiteli - nebudu jmenovat, ale jsou tam pouze dva - druhý je nervózní, nepříjemný, stále řve, byla jsem z něj jenom na nervy a kazila i to, co do té doby ne. V půlce kurzu jsem proto přešla právě k Pelcovi (nebyl problém přestoupit) a tím i jinému autu - sice starší Opel Astra, ale ve velmi dobrém stavu a pro začátečníka výborná ovladatelnost - pedál spojky, brzdy, plynu, i výhled atd. Jinak-udělala jsem to, za necelé 3 měsíce i s teorií, cena solidní
vloženo: 30. října 2011

V autoškole se mo dobře jezdilo s panem Pelcem až na jízdy, kdy sem vozila jeho přítelkyni po Pardubicích které se věnoval místo kontrole jízdy...naučil mne řídit, a však bych vytkla že pošle ke zkouškám i nepřipravené...ale za tu dobu sem se naučila řídit a zvládám díky tomu i krizové situace v provozu. Krom té slečny co sem vozila, autoškola působí dobrým dojmem. DOPORUČUJI
vloženo: 10. června 2011

S autoškolou sem byla velice nespokojená! Vyučijící instruktor byl velmi nepříjemný a při každé příležitosti při jítdách na žáky řval!!!
vloženo: 9. května 2011

Vzhledem k tomu, že jsme autoškolu absolvovala při zaměstnání, oceňuji především časovou flexibilitu a vstřícnost k mým požadavkům. Na zkoušky jsem byla připravena velmi dobře a nebyl problém je zvládnout. Tuto autoškolu doporučuji.
vloženo: 15. března 2011

Mohu vřele doporučit. Pan Pelc vás řídit naučí!
vloženo: 8. prosince 2010

Pokud máte s autoškolou Pelc osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pelc < <

Autoškola Pelc - navigace