Autoškola Pelikán - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Pelikán

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pelikán < <

V autoškole se mi líbilo. Skvělý bylo, že jsme si mohli v jejich aplikaci zvolit při každé jízdě, s jakým instruktorem chceme jet, takže jsme si pak mohli volit vždy toho, který nám nejvíce vyhovoval. Instruktorů má autoškola hodně, takže si myslím, že si každý vybere toho, který mu nejvíce sedne. Všichni jsou tam hodní a počítají s tím, že neumíte jezdit, takže se nebojte chybovat. Oni vám vždy rádi poradí a v klidu hezky vysvětlí, co jste udělali špatně a jak to příště udělat správně.
Takže z celkového hodnocení můžu tuto autoškolu určitě doporučit :)
vloženo: 6. listopadu 2022

V pohodě, jsem spokojen
vloženo: 6. srpna 2012
vložil: Petr, emailová adresa nezveřejněna

I když jsem měl z autoškoly veliký strach, protože vůbec nejsem technický typ, ku podivu to nebylo tak hrozné. Ze začátku každého zarazí, kolik věcí najednou musí stíhat a sledovat. Člověk se nesmí na nic dívat ale musí všechno vidět jak začalo být naše heslo. Po takové třetí jízdě už člověk začne i dělat to, co má, protože na první jízdě se budete rozhodně divit všemu. Je nutné se průběžně učit jízdy i teorii současně, protože dokud nevíte, co smíte a nesmíte, budete dělat chyby pořád, za které budete peskováni znovu a znovu. Na této autoškole se my hlavně líbil přístup instruktorů, který byl více než žák a učitel, což výrazně usnadňuje průběh celého učení, protože jestli za každou nedanou přednost zprava na vás někdo huláká, jen vás to posune k tomu, že řízení začnete nesnášet a chyby budete dělat více a častěji.
vloženo: 20. prosince 2009

Pokud máte s autoškolou Pelikán osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pelikán < <

Autoškola Pelikán - navigace