Autoškola Peml - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Peml

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Peml < <

super přístup instruktorů, výborná příprava ke zkouškám..
vloženo: 7. listopadu 2023
vložil: Petr Sejpal,

Je to jedna z nejhezčích vzpomínek, od první výuky až po poslední praktickou část výuky, až po zkoušky &#129392;
vloženo: 25. listopadu 2021
vložil: Slávka, emailová adresa nezveřejněna

Super, super, super. Slušné ceny, rychlé jednání, vyjdou vstříc, poradí, pomohou. Možnost ubytování.
vloženo: 21. dubna 2021
vložil: Leoš Prskavec,

Příjemný instruktor, výborná výuka teorie - vyučující vše vysvětlil
vloženo: 19. července 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Doporučuji super přístup.
vloženo: 19. června 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Už absolvuji druhý kurz a oba byly skvělé. Autoškola má výborné instruktory, kteří nedělají své povolání pouze pro peníze, snaží se vám pomoct a poradit tak, abyste jednou byli solidní a rozvážní řidiči! Za mě 5 hvězdiček :)
vloženo: 30. června 2015

Doporučuji ji, protože tady o ty co chtějí jezdit postarají a nikdy nad nima nezlomí hůl a naučí toho víc jak v jiných a za dojíždění to stojí. Moc sem byl rád, že jsem tamchodil.
vloženo: 21. dubna 2012
vložil: Michal, emailová adresa nezveřejněna

Jako jediná autoškola, která je zaměřená i na vycvik osob se zdravotním postižením, tak je na velmi dobré úrovní, jak kvalitou kantorů, tak i kvalitou všech poskytovaných služeb pro tyto osoby. Všichni zaměstnanci jsou na velmi vysoké profesionální úrovni, mají korektní jednání a velkou míru empatie s lidmi se zdravotním postižením. Připravenost na zkoušky je velmi dobrá, jak po stránce teoretické, tak i praktické. S touto autoškolou jsem byl maximálně spokojen a vřele jí budu doporučovat v řadách zdravotně postižených.
vloženo: 4. března 2012
vložil: Tomáš Fila,

Rozhodně doporučuji, skvělý přístup, dokonale mě připravili ke zkouškám. Stojí i za delší dojíždění.
vloženo: 21. listopadu 2011
vložil: Lenka, emailová adresa nezveřejněna

Autoskolu doporucuju byl sem sni spokojenej vsechno me naucily vysvetlily a na skousky sem byl pripravenej.. Sem snima spokojenej
vloženo: 31. srpna 2011
vložil: Tomas,

Autoškola evropského formátu s vysokou úrovní výuky, kvalitním zázemím včetně velké učebny a trenažéru. Velice vřelý a osobní vztah k žákům. Navíc provádí i výborný výcvik pro profesionály i handicapované. Doporučuji všem!
vloženo: 20. srpna 2011

Velmi vstřícný vztah. Možnost individuálního přístupu, ochota vyhovět požadavkům žáka k vlasnímu pracovnímu nasazení a volnu. Hezký vztah mezi majiteli, učiteli a instruktory školy. Kolegialita mezi smotnými frekventanty. Ochota pomoci, jak v získávání teoretických i praktických znalostí, bezplatné konzultace. Doporučení zdokonalování v teorii pomocí e-testů. Pěkné zázemí pro pdpočinek s možností občarstvení.
vloženo: 2. ledna 2011
vložil: Mgr.Jaroslav Michálek,

profesionalni pristup kvalitni prostory pro vyuku prijemna komunikace DIALOG!!vyborne pocitacove vybaveni kvalitni zazemi celkova spokojenost
vloženo: 16. listopadu 2009