Autoškola Petr - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Petr

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Petr < <

Super autoškola a za ještě lepší prachy! Jelikož asi nejsem žádný retard, autoškolu jsem zvládl na poprvé a za měsíc a půl. A řidičák je doma :-) Budu všem doporučovat.
vloženo: 2. února 2024
vložil: Tomáš , emailová adresa nezveřejněna

Pan Vašat je podvodník a doporučuji se mu obloukem vyhnout. Výuka teorie či zdravotnického kurzu vůbec neproběhla, jelikož "to nebudu potřebovat". Následně jsem zkoušky z teorie zvládl až na třetí pokus. Zkoušky z jízd to samé. Jízdy probíhají volným stylem, pan instruktor si vyřizuje telefonáty, nechá se svézt domů či na nákupy, při jízdě dává pozor pouze napůl. Vzhledem ke složité komunikaci a nevoli věnovat se "žákům, co nemají těsně před zkouškou" (kterým se stejně potom nevěnoval), se celý výcvik protáhl na 8 měsíců, následně proběhla spousta kondičních jízd, u kterých si naúčtoval o 100 korun více, než bylo stanoveno v ceníku na jeho stránkách. Ať si je nechá, když je tak moc potřebuje. Ale z principu je to smutné. Řešit jsem to nechtěl, jelikož jsem hlavně chtěl mít celý výcvik rychle za sebou. U závěrečné zkoušky mě nenechal vyjet z křižovatky, jelikož mi držel spojku. Potom si pan komisař myslel, že se neumím rozjíždět a křičel na mě. To se ostatně dělo i při všech jízdách, křečovitě stál na pedálu spojky a já jsem měl často problémy s rozjížděním. Vymyslel si, že musím uzavřít autoškolu zkouškou do jednoho roku od přihlášení, jinak mi propadne výcvik. To samozřejmě není pravda. Po odevzdání lékařského potvrzení měl vždy problém s datem, které na něm bylo uvedeno a já jsem ho několikrát musel vyměnit. Po finálním odevzdání mi řekl, že je to v pohodě a po 8 měsících si u zkoušky všiml, že to vlastně v pohodě není. Kvůli své neschopnosti zkontrolovat si předložené dokumenty to následně svedl na mě a před komisařem se na mě naštval, že "je to opět špatně vyplněné". Za těch 8 měsíců si toho nebyl schopný všimnout. Sice je to nejlevnější autoškola ve Znojmě, ale opakování zkoušek, zbytečné komplikace a problémy za to nestojí. Navíc se to těmi jeho kondičními jízdami vše prodraží. Doporučuji Autoškolu Plus s paní Chadimovou, kam jsem před posledním pokusem zkoušek chodil na doučování a chodí tam všichni mí známí. Nikdo si na ni nestěžuje a je opravdu skvělá. Autoškole Petr by měla být odebrána licence, jelikož tyto problémy nebyly pouze u mě, ale i u dalších žáků, se kterými jsem mluvil.
vloženo: 2. února 2024

Minulé hodnocení je neplatné! Došlo k záměně dvou autoškol téhož jména. Děkuji.
vloženo: 7. dubna 2023
vložil: Ludmila Harriet Kálalová, emailová adresa nezveřejněna

Za každých okolností vstřícný, laskavý, zdvořilý, zábavný, všímavý a chápavý přístup pana Petra i paní Petrové Vás bez jakýchkoliv problémů, strachu či stresu provede teorií i řízením vozidla. Autoškola Petr nabízí skvěle vybavené, krásné prostory s všudypřítomnou pozitivní energií a pečlivě opečovávané, vždy uklizené a bezchybně fungující vozidlo. Opravdu doporučuji všem budoucím řidičům a řidičkám! Neváhejte a přihlaste se, nebudete nikdy litovat! Koneckonců pro kvalitu se vyplatí si počkat o pár dní déle než v jiné autoškole.
vloženo: 29. října 2022
vložil: Ludmila Harriet Kálalová, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Petr osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Petr < <

Autoškola Petr - navigace