Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: Ing. František Stránský hodnotí a poučuje autoškolu z Kopřivnice !

S tou cenou Vám určitě za pravdu dám.Prakticky většina autoškol zde cenu neuvádí,z důvodu konkurenčního boje,který je někdy až nad rámec slušných mravů.Jak píšete vy,já cenu uvádím všude,ale z mého okolí jsem skoro jediný,ostatní mají ceny smluvní,tak to chodí v okrese Ústí nad Orlicí.Sám musíte uznat že někteří provozovotalé,jenž zde mají desítky pouze pozitivních komentářů,jsou psány s jejich pomocí.Dokonce byste se divil,že někteří žáci, jenž napsali hodnocení negativní,byli požádáni,aby ho smazali,pod pohrúžkou vyhození ze školy,ve které autoškolu absolvovali,tak to u nás chodí.Já se zastal autoškoláka,nic o něm sice nevím,jen vím že sto spokojených lidi napíše jeden komentář a tři nespokojení deset,tak už to u nás chodí.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.