Autoškola Piškula - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Piškula

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Piškula < <

Paní instruktorka Zmidlochová je velmi dobrá učitelka. Trpělivá, hodná a všechno v klidu vysvětlila. Díky ní jsem také v klidu a bez velkého stresu udělala úspěšně závěrečnou jízdu na poprvé.
vloženo: 27. června 2022

Mám velmi dobré zkušenosti s pani Zmidlochovou, velmi příjemná a milá pani, která se k vám chová slušně a ani jednou na mě nezvýšila hlas. Dovedla mě k úspěšné zkoušce. Za mě nejlepší instruktorka, kterou jsem kdy mohla dostat.
vloženo: 14. června 2022

Velmi si cením přístupu paní Zmidlochove. Umí naprosto v klidu a trpělivě vysvětlit a naučit řízení auta. Kladně hodnotím také domluvu jízd, kdy paní Zmidlochová sama psala SMS a ptala se, kdy se mi jízdy hodí. Mám zkušenost z jiné autoškoly v Km a vřele doporučuji paní Zmidlochovou.
vloženo: 27. května 2022

Autoškolu hodnotím velmi pozitivně. Paní Zmidlochová je velmi hodná, trpělivá a má vstřícný přístup. Je ohleduplná a vše bez problému vysvětlí. Řízení jsem se velmi bála, ale pod vedením paní Zmidlochové mě strach rychle přešel. Autoškolu doporučuji.
vloženo: 27. května 2022

Tuhle autoškolu hodnotil velmi pozitivně. Paní instruktorka Renata Zmidlochová je velmi ochotná a příjemná k žákům. Autoškolu bych doporučil všem.
vloženo: 30. října 2021
vložil: Jiří Od., emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 28. října 2021

Autoškolu rozhodně doporučuji, mojí lektorkou byla paní Zmidlochova. První jízdy se bát nemusíte, vezme vás na velké opuštěné parkoviště, kde se naučíte základní ovládání vozidla. Jinak je velice trpělivá a dochvilná. Teorie jsem zažil ještě za pana Piškulu, na těch jsem se dozvěděl hlavně případy ze života a i nejake ty informace o provozu, ale je jasné, že na písemné testy se musíte učit doma a teorie vás na to nepřipraví, poskytne vám však materiály. Celkové autoškolu hodnotím výborně a už se těším na své první kilometry.
vloženo: 3. října 2021

Výborná paní instruktorka Renata Zmidlochova děkuji za naučení řízení vozidla a trpělivost s žáky nohou bych už nechtěla děkuji
vloženo: 19. září 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Tuto autoškolu hodnotím jako velice pozitivní výhradně v zastoupení paní Zmidlochové, která mi byla přidělena bohužel až ke konci kurzu. Je velice příjemná, klidná a neskutečně ochotná. Jízdy jsme si domlouvaly spolu (sama mi psala a snažila se vyhovět termínu i času) a vždy byla včas připravená zahájit jízdy. Osobně si myslím, nebýt paní Zmidlochové, řidičský průkaz asi tento rok nezískám. Ti, kteří budou k paní Zmidlochové přiděleni, mají veliké štěstí a dokonce se budou na jízdy i těšit :)
vloženo: 16. září 2021
vložil: Kateřina Dibďáková, emailová adresa nezveřejněna

Dobrý den, mrzí mne negativní hodnocení naší autoškoly. Jestli můžete, ozvěte se mi prosím a dáme věci do pořádku.
Jsem nová učitelka výuky a výcviku a ráda vám pomohu.
S pozdravem Renata Zmidlochová

Kontakt: renatazmidlochova@seznam.cz
vloženo: 26. srpna 2021
vložil: Renata Zmidlochová,

Hrozná autoškola, když si chce člověk domluvit jízdy musí několikrát volat aby mu nikdo nezvedl telefon a posílat aspoň 10 SMS aby se dozvěděl že pan Piškula u sebe nemá papírovej diářek a neví kdy je na jízdách volno. A když se vám náhodou podaří domluvit termín, tak čekáte na domluveném místě v domluvený čas aby jste pak zjisitili že místo vás jezdí jiná osoba, protože pan Piškula se opět spletl a domluvil více žáků na jízdy ve stejný čas. Kdyby to bylo jenom jednou tak si řekne člověk dobrý ale když už je to po čtvrté tak nevím no. NIKOMU TUHLE AUTOŠKOLU NEDOPORUČUJI
vloženo: 12. července 2021

Autoškolu bych určitě doporučil. Neměl jsem s ní jediný problěm.
vloženo: 8. května 2021

kokoti ve vládě .....3 měsíce a autoškolu nemám
vloženo: 16. března 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Plně spokojen
vloženo: 17. ledna 2016

vloženo: 25. března 2015

Se školou jsem spokojený,jízdy a testy jsem zvládl napoprvé,ale bez učení to nejde.Autoškolu doporučuji,ale výhlášku a testy se prostě musí nadřít.Nyní již jezdím a jsem spokojeny.
Jelšík Vratislav
vloženo: 2. října 2013
vložil: Jelšík Vratislav ml., emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Piškula osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Piškula < <

Autoškola Piškula - navigace