Autoškola Pluháček a Tyl - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Pluháček a Tyl

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pluháček a Tyl < <

Absolvoval jsem Autoškolu Pluháček a Tyl. A byl jsem opravdu moc spokojený. Perfektní příprava k závěrečným zkouškám. Mým instruktorem byl pan Tyl a musím pochválit především jeho profesionální přístup a ochotu. K žákům přistupují individuálně a lidsky. Po vzájemné domluvě vyjdou žákovi maximálně vstříc. Například jízdy si je možné naplánovat dle vašich časových možností, i o víkendu. Všem doporučuji, naprostá spokojenost.
vloženo: 5. května 2024
vložil: Jan Jirava ,

Autoškola mi poskytla vynikající základy nejen pro řízení auta, ale i pro motorku. Instruktoři byli zkušení, věnovali pozornost detailům a vše potřebné mi vždy s ochotou vysvětlili což mi pomohlo stát se sebejistější hlavně v provozu. Jejich přístup byl vždy profesionální a přizpůsobivý mému časovému rozvrhu. Tuto autoškolu můžu doporučit řidičům i motorkářům.
vloženo: 3. března 2024
vložil: Vendula Vlasáková ,

Autoškola mi poskytla vynikající základy nejen pro řízení auta, ale i pro motorku. Instruktoři byli zkušení, věnovali pozornost detailům a vše potřebné mi vždy s ochotou vysvětlili což mi pomohlo stát se sebejistějším motorkářem. Jejich přístup byl vždy profesionální a přizpůsobivý mému časovému rozvrhu. Tuto autoškolu můžu doporučit řidičům i motorkářům.
vloženo: 3. března 2024
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou Pluháček a Tyl osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pluháček a Tyl < <

Autoškola Pluháček a Tyl - navigace