Autoškola Plus - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Plus

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Plus < <

Lituji jsem toho že jsem vybrala tuto autoškolu. Celá teoretická výuka je pouze na vás, při jízdě instruktor vůbec nekomunikuje. Celkově přístup k žáku je chladný, vysvětlení nedostatečné. Navíc jízda je vždy zkrácená kvůli opoždění instruktora.
vloženo: 16. prosince 2020
vložil: Martina,

Potřeboval jsem udělat autoškolu v co nejrychlejší m čase, a s panem Vaštjákem to vyšlo. Přistup perfektní, pohodový, pokud uděláte hrubou chybu, řekne vám v čem, menší chyby a zhodnocení jízdy řeší na konci.

Dále velmi kladně hodnotím férový přístup k žákům, termín opravných zkoušek se musel oddálit kvůli nutnosti servisu vozu, ale jako náhradu mi byla poskytnuta kondiční jízda zdarma.

Autoškolu Plus můžu tedy jen a jen doporučit, pokud chcete kvalitní kurz a pohodového instruktora.
vloženo: 17. července 2017
vložil: Jiří K.,

Autoškolu mohu jen doporučit ostatním, byla jsem velmi spokojená. Instruktor je přátelský a hlavně klidný.Výuka probíhala přednáškami,pomocí dataprojektoru,byla zaměřena k reálnému provozu. Jízdy probíhaly v poklidném duchu.Když jsem udělala chybu tak mi to bylo vysvětleno a tam kde jsem chybovala jsme jeli ještě jednou,abych si to zkusila znovu.Na konci jízd mi bylo ještě znovu vše vysvětleno a probráno se mnou. Chodila jsem na jizdy ráda a budu autoškolu doporučovat ostatním. Na zkoušku jsem šla v lednu a podařilo se na poprvé.Instruktor nas jako skupinu pochvalil, podařilo se všem udělat jizdu, jen u testu vypadli dva. Děkuji panu Vaštjákovi že mě připravil do dnešního provozu. Lucka.
vloženo: 31. března 2016
vložil: Lucka P.,

Autoškolu nedoporučuju. Instruktor absolutně nekomunikuje s žákem. Chyby vám začne říkat az po hodině jízdy kdy to máte za sebou a to už si nepamatujete co bylo na druhé křižovatce. Na zkoužky není schopný vás připravit, jste na to sami ani snahu nemá. Během jizdy když něco udělate špatně tak vám to zabrzdí tak aby vam to zdechlo a nechá vás ještě ve větši depresi a nic vám k tomu neřekne. Cena je nízká ale u zkoušek z šesti lidí udělal jen jeden a to jizdy. To už o něčem svědčí, cena dalších opravných zkoušek je 600 takže se dostanete na 12000 jen to luskne a to je lepší dát 10000 za zavedenou autoškolu kde vás na to připraví a uděláte to na poprvé. Jeho hlavním poznavacim znakem je bordel v autě z fast foodu a drobky. Nic přijemného, když si ještě u toho uvolní střeva.
vloženo: 27. června 2015
vložil: Petr,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Muž jmnénem Petr u nás autoškolu nedělal,jedná se o anonym.Je zajímavé že dotyčný se skrývá za někoho,kdo v autoškole nebyl.Jinak pokud je žadatel, dle mého názoru se jedná o žadatelku nespokojen, je dobré vše řešit v kurzu a nebo má nárok odejít do jiné autoškoly.Jinak chyby při jízdě jsou žadateli objasňovány hned co je udělá a vše se probírá i po jízdě.Pro hodnocení autoškoly není duležité kolik lidí udělá v daný den zkoušku,záleží na žadateli,jak se psychycky vyrovná se zkouškou,což není v silách autoškoly když žadatel není vyrovnaný a dělá chyby, které třeba ani v kurzu nedělal. Vyjádření žadatelky o uvolnovani střev je uplně zcestné.Musí si uvědomit,že do auta kolikrát z ventilace, z okolí auta zápach může přijít a není pak problém vyvětrat.

Po osmi letech neřízení jsem využila nabídku kondičních jízd u Autoškoly Plus a absolvovala jich pod vynikajícím vedením instruktora, Ing. Ivana Vaštjáka, celkem šest. Klidný a profesionální přístup školitele mi velmi pomohl získat kontrolu nad vozidlem a vypořádat se v poměrně krátké době i s obtížnějšími situacemi v městském provozu. Kondiční jízdy pod odborným dohledem můžu všem "zrezavělým" řidičům a řidičkám vřele doporučit.
vloženo: 4. září 2014
vložil: Radana D., emailová adresa nezveřejněna

Autoškola kvalitní, výborný přístup ke studentům, auto jsem se naučila dobře řídit a dnes tak nemusím mít strach jezdit sama. Teoretické lekce mi pomohly připravit se k testům z teorie. Velký důraz je kladen i na samotné příčné parkování couváním a věřím, že tak můžu být jeden z nováčků, co raději parkuje couváním, než zajížděním na místo. Autoškolu doporučuji!
vloženo: 10. prosince 2013
vložil: Rebeka Fojtů, emailová adresa nezveřejněna

AutoškoluPlus pana Vaštjaka musím 100% doporučit. Hned po první jízdě s instruktorem jsem si byl 100% jistý že jsem se přihlásil správně a měl jsem jistotu že tento člověk mě dokáže připravit kvalitně na zkoušky. Teorie super a jízdy 2x super. byl jsem spokojený jak s přístupem tak cenou takže určitě budu i dále referovat dalším známým.
Jiří Vašíček jrelda@centrum.cz
vloženo: 24. října 2012
vložil: Jiří Vašíček,

S touto autoškolou jsem byla nadmíru spokojená. Vše probíhalo v poklidném duchu. Ten, kdo pravidelně chodil na přednášky, tak byl kvalitně připraven na zkoušky po teoretické části. Líbil se mi pokolidný a pozitivní přístup instruktora. Když člověk udělal nějakou chybu, tak na ni byl upozorněn a bylo mu vysvtěleno, jak situaci příště řešit lépším způsobem. Celá kompletní výúka byla vedena velmi kvalitně, tudíž doporučuji všem případným zájemcům.
vloženo: 21. září 2012
vložil: Nikola,

Pokud máte s autoškolou Plus osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Plus < <

Autoškola Plus - navigace