Autoškola Podorlicko - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Podorlicko

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Podorlicko < <

Tuto Autoškolu můžu jedině doporučit všem co chtějí zdárně složit zkoušky, neboť příprava na ně je ve velmi dobré kvalitě. Instruktoři jsou přátelšťí, spolehlivý a milý. Rád zavzpomínám na dobu kdy sem tento kurz absolovoval. Děkuji všem z Podorlická autoškoly :-). Hlavně panům instruktorům :-)
S pozdravem Kralovič alias Králík
vloženo: 28. ledna 2011
vložil: Kralovič,

Kurz probíhal v pohodě, praktické jízdy s výborným instruktorem a teorie srozumitelně interpretovaná

Dporučuji všem
vloženo: 20. ledna 2011

U autoškoly Podorlicko se mi líbí solventnost instruktorů i majitele. Vozový park mají na velmi dobré úrovni. Přistupují k vyuce s vidinou žáky opravdu něco naučit, né z nich jen vyždímat peníze a poslat je do provozu. Chvílema se i zdá, že jsou jízdy velmi náročně naplánované, ale jak se říká: težce na cvičišti, lehce na bojišti. V této autoškole jsem absolvoval kurzy A1, B, A25kw, A, C a E. Pokud se rozhodnu ještě pro D, urřitě budu zase chodit sem:D
vloženo: 12. srpna 2009
vložil: Daniel Trnka,

Pokud máte s autoškolou Podorlicko osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Podorlicko < <

Autoškola Podorlicko - navigace