Autoškola Pohoda - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Pohoda

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pohoda < <

S touto autoškolou jsem nemohl šlápnout vedle. Skvělí učitelé, skvělí přístup k žákům a dobrá příprava na závěrečné zkoušky. The best choice :D
vloženo: 26. září 2013
vložil: Rou, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu POHODA - muzu jen vrele doporucit, byla jsem naprosto spokojena. Vse doopravdy probihalo v pohode. Instruktori jsou mili, hodni a vse skvele vysvetli. Mela jsem spatnou zkusenost s jinou autoskolou kde jsem ridicske opravneni nedostala, protoze me vyucujici instruktor nebyl schopen pripravit. Rval po me, stresoval a hlavne nic mi nedokazal vysvetlit.
Zde se nam venovali, vse nam krasne vysvetlili a kdyz jsme neco nepochopili tak dokonce i nakreslili abychom si to dokazali lepe predstavit. Pokud nekdo bude cist tuto recenzi, tak doopravdy doporucuji. A vsem preji vesele Vanoce a hodne prijemnych kilometru bez karambolu.
vloženo: 7. prosince 2012
vložil: Delfie, emailová adresa nezveřejněna

V autoškole Pohoda jsem se cítila velice dobře, při teoretických hodinách jsme si vysvětlili vždy vše, co nám nebylo jasné a praxe byla úžasná, instruktoři jsou velmi vstřícní, co se týká času a datumu jízd, vždy se přizpůsobili a jízdy probíhaly v klidu, žádné nervy jsem nezažila. Můžu všem doporučit!
Simona T. Otrokovice
vloženo: 25. února 2012
vložil: Simona Tkáčová, emailová adresa nezveřejněna

byla jsem spokojena z pristupem k zakum opravdu nauci v klidu vse co je potreba zkratka pohoda
vloženo: 7. února 2012
vložil: vendula ludvikova,

Sice nemám osobní zkušenost z žádné jiné autoškoly (bohudík :-D), ale z doslechu mohu říci, že jsem se nesetkal s problémy, které měli někteří spolužáci (odkládání posledních několika jízd před zkouškami, nepříjemný přístup ze strany instruktorů, neposkytnutí studijních materiálů), takže mohu L Pohoda jedině doporučit :-)
vloženo: 5. února 2012
vložil: Nikola Šenovský,

Zdravím všechny,pokud si vyberete L Pohodu určitě nebudete litovat, všechno dobře vysvětllí a naučí!Tak ať se vám všem daří!!!
vloženo: 14. října 2011
vložil: DARINA, emailová adresa nezveřejněna

u pohody je prostě pohoda...neměnil bych na této škole nic...vše kvalitní
vloženo: 18. července 2011
vložil: zdeněk machovský,

super přístup, vždy mi instruktoři vyšli vstříct a poradili :) mohu jen doporučit :)
vloženo: 8. prosince 2010
vložil: Evelína, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola Pohoda je výborná autoškola s profesionálním přísupem všech instruktorů. Během jízd se snažili co nejvíce naučit a v teoretických hodinách vysvětlovali jasně a stručně, aby pochopil úplně každý. Můžu jedině doporučit, majitel autoškoly je velice vstřícný člověk. Cedna je také velmi přijatelná.
vloženo: 15. listopadu 2009
vložil: Čejková, emailová adresa nezveřejněna

supr autoškola, lepší bych snad ani nenašla... Osobní přístup, fajn lidi... co víc si přát a hlavně na vás nikdo neječí
vloženo: 15. května 2009