Autoškola Novodvorská - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 2 témat, zobrazena strana 1 z 1

• Od: Pepíček Úžasné!
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Novodvorská, Praha 4 - Braník

Velice naučné jízdy s Danuškou, krásně naučí, každému si dle jeho schopností věnuje. Dokáže pochválit a ocenit.
    Skvělý přístup
    Také vynikající teorie, vše krásně vysvětleno. V provize mě snad nic velkého nepřekvapí.
    Díky

Vloženo 21. března 2020 (23:04) uživatelem Pepíček z IP adresy 46.135.XX.XXX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]

• Od: Sylva SUPER !!!!

Tuto autoškolu doporučuji všem, kdo se chtějí cítit v pohodě během učení a taky se zasmát. Jedná se o dva super učitele, kteří vám přirostou svým jednáním k srdci a HLAVNĚ VÁS NAUČÍ !!!! I trdla jako jsem byla já, naučili ! Skvělá rodinná atmosféra.

Vloženo 11. října 2014 (11:42) uživatelem Sylva z IP adresy 88.100.XXX.XXX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]

Nalezeno 2 témat, zobrazena strana 1 z 1

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola Novodvorská prosím klikněte zde.

Autoškola Novodvorská - navigace