Autoškola Polišenský - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Polišenský

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Polišenský < <

Jsem moc vděčná za svůj výběr právě této autoškoly. Po celou dobu žádný stres, oba učitelé jsou moc ochotní a nebojí se jich člověk zeptat i na sebemenší blbost, díky jejich lidskému přístupu. U této autoškoly nemusíte mít absolutně žádný strach z neúspěchu nebo zklamání, vše je do podrobna vysvětleno, jizdy vzdy naplánované dopředu a čas na jízdách opravdu využijete efektivně. :)

vloženo: 7. ledna 2022
vložil: Anna Heroutová, emailová adresa nezveřejněna

Na zkoušky jsem byl připraven dobře i přes komplikaci s touto karanténní situací.
vloženo: 12. června 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou Polišenský osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Polišenský < <

Autoškola Polišenský - navigace