Autoškola Antonín Pollak - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Antonín Pollak

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Antonín Pollak < <

Autoškola je zpočátku velice vstřícná, nabídnou modré z nebe, ujišťují vás, ale když už mají zaplaceno, tak otočí o 360 stupňů. Vydírají, že pokud si nebudete dokupovat další a další kondiční jízdy, tak u zkoušek neprojdete. Komisaři v tomto městě jsou velmi arogantní, určitě nedoporučuji tady dělat autoškolu Romům, protože je tu opravdu hodně velký rasismus, dělají tu rozdíly komu to dají, a komu ne, byl jsem toho sám svědkem, jak komisař s instruktorem mluvil o Ciknech, a to mám mezi kamarády pár slušných Romů. Já uspěl během testu na počítači, a zvládl jsem i tu nejnáročnější část údržbu a ovládání, jízdu jsem nedostal ani napodruhé, a to i když jsem instruktorovi několikrát říkal, že by bylo lepší, kdyby mě nechal jezdit v automatu. Náklaďák v automatu totální šrot. Byl jsem nucený autoškolu absolvovat jinde, ale trauma jsem si z této autoškoly odnesl. Nejhorší je, že ve vedení sedí ti stejní zloději, a rasisté, takže si nemůžete ani stěžovat. Pokud by přece jen někdo zvolil tuhle pseudoautoškolu, tak na zkoušku doporučují vzít nějakou skrytou kameru, aby byl aspoň důkaz, pro případnou žalobu.
vloženo: 30. listopadu 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Mohly by v této autoškole víc procvičovat parkování, obecně spíš víc hodin v autocvičišti. Já osobně jsem jako student neměl ani jednu hodinu v ní. Děkuji V.Ba.
vloženo: 21. ledna 2020
vložil: Vojtěch Balica,

Bohužel řeči o přístupu autoškoly k žákům aneb žák=prasátko na peníze jsou pravdivé bohužel.
Podruhé bych tuto autoškolu nezvolila.
vloženo: 16. července 2019

Kvalitní lektoři, výuka (teorie i jízdy) na dobré úrovni
vloženo: 15. října 2015

Jsem velice spokojený, s kvalitním přístupem jsem za 2 měsíce úspěšně zvládl autoškolu :-)
vloženo: 28. května 2015
vložil: David Šimon, emailová adresa nezveřejněna

Perfektní autoškola, perfektní vozový park, perfektní učitele, maximální spokojenost !!! Jediná autoškola v havířově, která dělá vše tak já se to dělat má ...
vloženo: 7. října 2013
vložil: Rybka ,

Sám jsem do ní chodil a velmi rád! Prošel jsem kurzem skupiny B, C s Panem Ščiglem a A1 s Panem Skácelem. Tito instruktoři jsou opravdu profesionálové v oboru a potvrdili mi to i přátelé, kterým jsem Pány doporučil a Vám ostatním také velmi doporučuji. Jen od doby co jsem se blíže poznal s majitelem - viz. název AŠ mám k autoškole určitý odpor. Majitel je tak říkajíc vydřiduch a tím jsem se přesvědčil při samotném výcvyku kdy instruktor musel házet na čelní sklo sníh a to s vysvětlením že pan majitel není schopen zajistit potřebný materiál. Lže jak tiskne, na zaměstnance hází špínu a neumí si přiznat vlastní chyby. S tímto pánem nechci už v životě mít nic společného a pořád věřím že boží mlýny melou! K vůli tomu budu pro skupinu D volit jinou autoškolu.
vloženo: 20. prosince 2012
vložil: Ladislav Czudek,

AAutoskola a celý vícvyk super měla jsem fajn učitele který vše mi vysvětlil když jsem něco nechápala a tak prostě fajn

vložil: Veronika,

autoškolu mám za sebou a řidičák mám.
jen mi jízdy přišly narychlo a po technické stránce okolo auta je také vyuky málo.
teorie je super.

vloženo: 6. října 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškola super,přidala bych více jízd strašně rychle to uběhlo.Dala bych méně teorie v učebně a více teorie přímo u auta.Jinak přístup,trpělivost super :)
vloženo: 14. září 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

S autoškolou jsem spokojena je to jedna s nejlepších autoškol..Na zkoušky jsem byla připravené super díki super paní učitelce :-) Všechno jsem zvládla a jsem řidička:-) Neváhejte a vyberte si tuhle autoškolu nebudete litovat ..
vloženo: 11. července 2011

Ano opravdu jsem zdárně dokončil výcvik a čeká mě ještě skupina C,můj učitel pan Pavelek byl opravdu nejlepší a jeho hlášky byly opravdu jedinečne :D take škoda octavia 1.9 TDi doporučuji všem jezdí se v ní super na začátek je to nejlepší.jede to samo:)
vloženo: 19. prosince 2010
vložil: Radek M,

Autoškola na profesionální úrovni.
vloženo: 2. července 2010
vložil: jméno nezveřejněno,

nemá chybu
vloženo: 30. listopadu 2009
vložil: Richard Cyřík,

Velice dory kolektiv a skvěli učitele.
vloženo: 25. října 2009
vložil: Pěčonka, emailová adresa nezveřejněna

Autoskolu Antonina Pollaka doporucuji ostatnim.
vloženo: 28. září 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

chodím do ni rád a kolektyv v ní je mos super
vloženo: 2. září 2009