Autoškola Portl - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Portl

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Portl < <

Je pravda, že jsem dělal autoškolu před 17ti lety, ale dodnes, kudy chodím, vždy vřele doporučuji. U Portlů je autoškola super zážitek a ne slepé učení se řízení. Věřím tomu, že u jiné autoškoly bych se tak dobře řídit nenaučil - správné zásady řízení mám téměř vždy spojené s nějakým zážitkem.
vloženo: 8. března 2023
vložil: Michal Hůlka (Dušek),

Jsou prostě nejlepší, jak po odborné, tak i po lidské stránce.
vloženo: 9. září 2018
vložil: Hana Karásková,

Pan Portl i pan Martin mě opravdu hodně naučili. Byla jsem nadmíru spokojená. Pokud si budu někdy rozšiřovat řidičský průkaz, půjdu jedině za nimi! Všem vřele doporučuji.
vloženo: 6. dubna 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

S autoskolou Portl jsem spokojena, jen se tam jezdí na naftu a ne na benzín takže sem si doma musela napřed zvyknout na něco jinyho ale jinak bylo vše super! Ucite se všechny triky, hhlavně jezdit v kolonách a pán Portl neměl nikdy problém pro mě přijet kamkoliv. Takže tuto autoskolu něj doporučují :-)
vloženo: 15. února 2016
vložil: Iveta Černá, emailová adresa nezveřejněna

portl no to je super mužsky,naučí,vysvětlí,no prostě nadmíru spokojena.řidičak mam,jezdit umím jen diky manželum portlovim.děkuji.kalužíkova zuzka
vloženo: 10. ledna 2012
vložil: zuzana kalužïkova, emailová adresa nezveřejněna

V budoucnosti, jak už budu moc starej na řízení vozidla, sednu si ke krbu, zakouřím si fajku a budu vyprávět vnoučatům o autoškole s tímto člověkem ! Je to diamant mezi učiteli ! Skvělý člověk, který mi vždy vše dopodrobna vysvětlil ! Můžu jen doporučit a hodnotit samou chválou.

DĚKUJI JEŠTĚ JEDNOU

Dan
vloženo: 22. září 2011
vložil: Dan, emailová adresa nezveřejněna

Nelíbil se mi přístup k žákům. Očekávají, že již jezdit umíte, zkracování odježděných hodin. Dopředu nevíte s kým pojedete. Řidičák jsem udělala,ale jezdit neumím.
vloženo: 31. července 2011

Líbil se mi přístup šklotelů, zbavila jsem se strachu z jízdy. Prostě super. Přibilová
vloženo: 12. srpna 2009
vložil: Přibilová Ivona, emailová adresa nezveřejněna