Autoškola Jaroslav Pospíšil - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jaroslav Pospíšil

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jaroslav Pospíšil < <

Nejvíc jsem ocenila individuální výuku teorie. Kvůli tomu jsem tam šla. Cena byla dobrá. Na zkoušky jsem se cítila připravená (rozhodně na jízdy a na testy, trochu jsem se bála techniky). Vše dopadlo dobře, zkoušky jsem udělala na poprvé. Jezdila jsem s paní Slabákovou. Někdy jsem nevěděla co si o ní myslet, je taková...no, prostě svá. Ale byla v pohodě, při jízdě na člověka neřve, je v klidu.
Autoškolu můžu jen vřele doporučit. ;)
vloženo: 3. září 2012

Cena? Dobrý, asi nejlevnější v okolí.
Přístup pana Pospíšila? Ujde, ale do auta bych vzhledem k jeho věku s ním nesednul.
Přístup paní Slabákové? No mohla by se naučit zdravit a rozloučit, jinak vcelku fajn.
Ovšem měli by si aspoň srovnat tu ceduli, která se kýve u vchodu, jako kdyby tam 10 let nikdo nebyl. A zmodernizovat učebnu aspoň o nové monitory, ze kterých nebolí oči.

Ale vcelku to ušlo, individuální přístup je fajn, kvůli tomu jsem tam šel. Jízdy bez problémů, nekrácený čas, nelze nic vytknout.
vloženo: 13. srpna 2011

dobra cena, pristup OK, mohu doporucit
vloženo: 8. dubna 2011

Vcelku dobré
Ano
Líbila se cena, no a zmodernizovat celkove učebu a tak
Doporučil byh ji tem co hledí na cenu.

vloženo: 30. srpna 2009

Pokud máte s autoškolou Jaroslav Pospíšil osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jaroslav Pospíšil < <

Autoškola Jaroslav Pospíšil - navigace