Autoškola Pospíšil - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Pospíšil

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pospíšil < <

Celková úroveň autoškoly je výborná včetně přístupu instruktorů. Na jízdy jezdí včas, dodržují dobu jízdy, upozorní na chyby a ochotně vše vysvětlí, jsou vstřícní, teorie probíhá v učebně v centru Prahy, kde vše podrobně proberou. Maximální spokojenost a můžu jen doporučit!!!
vloženo: 24. srpna 2015
vložil: lipetra,

Pan Pospisil se mi podridil dle mych casovych moznosti, takze jsem udelal A2 do mesice podle mych predstav. Kladny pristup bez jakychkoliv problemu. Navic zrejmne nejlevnejsi A2 v Praze. Velmi doporucuji.
vloženo: 21. srpna 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Jezdil jsem v nové Fabii a instruktor byl opravdu milý člověk, který si všiml každé chyby a slušně na ni upozornil. Můžu jedině doporučit.
vloženo: 24. května 2013
vložil: ejmin, emailová adresa nezveřejněna

V této autoškole je k výuce nové vozidlo, se kterým se jezdí opravdu skvěle, instruktor jezdí s žáky nejen po městě, ale i do okrajových částí Prahy a na dálnici, takže si vyzkoušíte jízdu opravdu všude.
Byť je instruktor přísnější a neodpustí si komentář k sebemenší chybě, tak opravdu připraví své žáky nejen ke zkouškám, ale hlavně opravdu na silnici. Většina jeho žáků splní zkoušky napoprvé, což o něčem svědčí.
Výuka probíhá kousek od I.P. Pavlova.
Pana Pospíšila mohu rozhodně jen doporučit, rozhodně naučí.

vloženo: 15. března 2012
vložil: Kristýna Šinkyříková, emailová adresa nezveřejněna

Až na to, že hodiny teorie probíhají v učebně, která je opravdu zastaralá, pro výuku to stačí. Vyučující dostatečně připravil na testy, samozřejmě bylo potřeba si dělat i testy na internetu. Až na tu odpudivou učebnu byla výuka v pořádku a kvalitní. Co se týče auta, sice bylo starší, ale na učení se řídit dost vyhovující. Co se týče domlouvání jízd jsem neměl nikdy žádnej problém, akorát mi byla jízda dvakrát zrušena (jednou kvůli poruše auta). Učitel byl docela přísný, ale musím říct, že mě opravdu naučil řídit. Takže já jsem byl spokojen. A cena, kterou jsem platil byla příznivá. Mohu jen doporučit
vloženo: 27. září 2011