Autoškola Pour - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Pour

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pour < <

Všem uchazečům mohu doporučit právě tuto autoškolu. V řízení automobilu jsem byla naprostý laik. Jediné, co jsem před začátkem kurzu tušila bylo, že auto má čtyři kola a jeden volant. Tři pedály na dvě nohy byly pro mě opravdu nepochopitelný poměr. Už při úvodní hodině jsem byla mile překvapena vstřícným a přátelským přístupem instruktora i vyučujícího teorie. V obou částech výcviku jsme si užili i legraci, ale zároveň jsme byli kvalitně připraveni k závěrečným zkouškám.

Tímto bych chtěla poděkovat Autoškole Pour & Pour.

PS.: Už i ty pedály dvěma nohama zvládám.
Martina
vloženo: 6. září 2018
vložil: Martina, emailová adresa nezveřejněna

Skvělá autoškola :) Se skvělými a zábavnými instruktory, kteří vás perfektně a rychle dovedou k zavěrečkám.

vloženo: 19. dubna 2017

Super!!!
vloženo: 9. prosince 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna