Autoškola PRAHA s.r.o. - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly PRAHA s.r.o.

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola PRAHA s.r.o. < <

1autoskola je prijemna rodinna autoskola, ktera ma individualni pristup k zakum.
Planovani jizd, dle moznosti zaka. Jizda se kona vzdy s kvalitnim instruktorem.
Cena je take skvela.
Vrele doporucuji ;)
Klara
vloženo: 6. dubna 2013
vložil: Klara,

tady se NAUČÍŠ ŘÍDIT, myslím, že dokud to syn skutečně neuměl, ke zkouškám ho nedoporučili (a mladej si myslel, že řídit umí už tak po páté lekci!-)). Nakonec se tu naučil jezdit i na motorce a udělat si papíryi na ní. Jsou tu velmi schopní, trpěliví, zkušení a zodpovědní! Šéf je sice ranař, studentům nic neodpustí, ale řidiče udělal i z původně docela tragických slečinek a hošíků:-)Díky němu snad pochopili, že auto není hračka ani módní doplněk, ale stroj, který dokáže zabíjet, když se to s ním neumí. Děkuji a vřele doporučuji
spokojená matka
vloženo: 23. října 2012
vložil: Mirka Nováková, emailová adresa nezveřejněna

Nejlepší autoškola, jakou si můžete vybrat! Profesionální přístup, vysoká zodpovědnost, neučíte se zbytečnosti a máte jistotu, že po absolvování této autoškoly vás nic nepřekvapí. Všem doporučuji!!!
vloženo: 14. října 2011

Naprostá spokojenost.. zkoušky jsem složil na 99%. Sice je to už nějaký ten rok zpět, ale nemohu si vynachválit.
vloženo: 9. října 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Super, super, učil mne p.Predota, který je trpělivý a vše mi podrobně vysvětlil. Já jsem tu trpělivost potřebovala, protože jsem dělala řidičák ve svých 47 ! letech a udělala jsem ho napoprvé! Díky Moc!
vloženo: 2. ledna 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

V autoškole jsem dělal řidičák na náklaďák, motorku a vozík a byl jsem moc spokojený.
Učitel byl vstřícný, profesionální a všechno mi bylo dokonale vysvěltleno.
Zkoušky jsem udělal na poprvé.
Doporučuji všem.
Michal Růžička
vloženo: 24. srpna 2010
vložil: Michal Růžička, emailová adresa nezveřejněna

Vysoce profesionální a individuální přístup učitelů k žákům, výborná organizace jednotlivých výukových hodin. Jízdy začínají u autoškoly, popř. se dá domluvit i jiné místo začátku jízdy.

Vzhledem k umístění školy není problém "nacvičit" velké množství situací - jízda v klidnějším provozu na okraji Prahy, rušné a náročné centrum, připojování a sjíždění z rychlostních komunikací, ale i "kličkování" v úzkých uličkách Vysočan. Nouze není ani o přejíždění tramvajového pásu a velkého množství přechodů, které jsou velmi frekventované.

Při čekání na výukovou hodinu je k dispozici PC s přístupem na internet, kde žáci mohou vyplňovat testy pomocí www stránek e-testy. Zároveň mají žáci možnost uvařit si čaj, kávu, vzít si minerálku nebo limonádu....

Příprava na zkoušky je velmi kvalitní, několik jízd před jejím vykonáním je věnováno složitějším dopravním situacím, zejména jízdě v jednosměrných ulicích, kruhovým objezdům, přejíždění tramvajového pásu apod. Otázky z údržby vozidla jsou žákům "osvětleny" již při první hodině pomocí výukového DVD a následně dle individuálních potřeb žáka.
vloženo: 11. července 2010
vložil: Kamila Drábková, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou PRAHA s.r.o. osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola PRAHA s.r.o. < <

Autoškola PRAHA s.r.o. - navigace