Autoškola Praizler - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Praizler

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Praizler < <

Za mě úžasné! Nemůžu si vynachválit přístup Pana učitele Praizlera, který je klidný, zbytečně na nikoho neřve (oproti panu Běhavému), rád vše vysvětlí a vždy se na konci vyučovacích hodin zeptá, jestli nemáme nějaký dotaz. Chápu, že rychlejší přístup k autoškole nemusí někomu nutně vyhovovat, ale mě více vyhovoje metoda toho, že se po jejím dokončení můžu věnovat řízení sám. Za mě doba necelých dvou měsíců mi přišla více než dostačující a cena 16 500 Kč za celý kurz byla (v té době) nejlepší ze Strakonických autoškol.
PS.: Pan komisař Slavík při chybách z praktické zkoušky dost křičí, tak se na to psychicky připravte! :)
vloženo: 20. října 2022
vložil: jméno nezveřejněno,

O této autoškole jsme se dozvěděli díky doporučení. Mám za to, že rychle se učící, usměvaví žáci mají dobrou šanci na absolvování výcviku. Pokud ovšem patříte k mírně horší části žáků (jako já), budete vystaveni posměchu za chyby (motivace, i negativní musí být, ale tohle není adekvátní). A už po druhé jízdě říct, že budeme potřebovat jízdy navíc, přišlo mi, že chtěl hlavně vydělat. Při jízdách také velmi málo mluvil a málo komentoval řízení a chyby, posledních pár už nemluvil skoro vůbec a ani neříkal kam jet, jízda ho nezajímala, chtěl jen vydělat. Také v porovnání s autoškolou, do které jsem přestoupil se vůbec nezkoušejí testy a hlavně teorie je dost odbytá, spíše tím způsobem „prostudujte si do příště učebnici od strany 35-70“. Také jsem si osvojil některé chybné návyky a dozvěděl jsem se poměrně málo věcí v porovnání s jinou autoškolou.
vloženo: 31. května 2020

Byl jsem nadmíru spokojen. Výuka je kvalitní a pan Praizler je velice vstřícný, má pochopení pro chyby žáků a dovede naučit. Díky jeho přístupu jsem se na jízdy i teorii vždy těšil, a měl jsem radost ze svého pokroku. Tuto autoškolu rozhodně doporučuji a jsem velmi rád, že jsem se přihlásil právě do ní.
vloženo: 11. června 2018

Pana Praizlera musím za sebe vychválit . Bála jsem se ,ale díky jeho přístupu jsem se bát přestala . Vše vysvětlí,ukáže , pochválí. Skvěle se s ním povídá. Pokud nevíte v St ke komu určitě volte pana Praizlera. Takových lidí jako je on by mělo být na světě víc. Děkuji za vše a budu vzpomínat s úsměvem a ráda:)
vloženo: 25. listopadu 2016

Menší autoškola, na které jsem nejvíc ocenil individuální, trpělivý a pohodový přístup. Termíny jízd i hodin teorie se přizpůsobují potřebám žáků, z toho vyplývá i snadná úprava celkové doby výcviku. Samozřejmostí je zapůjčení učebnic, jejich obsah pan Praizler prochází s žáky během hodin teorie. To všechno za slušnou cenu. Jako jedinou nevýhodu vidím jednostranné zaměření na výcvik skupiny B, což se ale vzhledem k charakteru autoškoly dá pochopit. Jinak maximální spokojenost. Honza N.
vloženo: 4. ledna 2010

Pokud máte s autoškolou Praizler osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Praizler < <

Autoškola Praizler - navigace