Autoškola Pražák - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Pražák

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pražák < <

Pana Pražáka nedoporučuji. Jízdy byly kráceny (jezdili jsme max 30min.) Kvalita jízd - jezdili jsme stále stejnou trasu a to zásadně po hlavních komunikacích. Na mé naléhání jsme pár dní před zkouškou jezdili trochu jinak, ale stále po hlavních. Další velké mínus musím připsat k tomu, že autoškola s panem Pražákem se protáhla skoro na 3/4 roku. Pan Pražák má problémy se na jízdy dostavit, tzn. přes dvacet zrušených jízd z jeho strany, převážně ráno těsně před jízdou (zdravotní obtíže, problém s autem...). Závěrečná zkouška z jízdy ukončena u jiné autoškoly, kde mě během několika kondičních jízd naučili mnohem víc než on. Naučili mě řídit! Naučili mě v nové autoškola couvat, dostali jsme se do různých dopravních situací a dokonce jsme parkovali... Sice zkouška je hlavně o vás, ale pan Pražák Vás na ni rozhodně kvalitně nepřipraví a můžete si být jistí, že ji budete opakovat a budete muset platit a platit a platit..
vloženo: 24. srpna 2016

Autoškola funguje od 8h-12h. Auto je poruchové, jízda byla často rušena z důvodu nenastartování nebo sněhu. Jezdí se stejná trasa, která moc dobře nepřipraví ke zkouškám. Autoškola nemá vlastní zázemí. Teorie je formou samostudia na CD. Neučí se couvat, parkovat, podřazovat. Jede se jen rovně. Výhoda je nízká cena, ale kurz se výrazně prodraží, protože autoškola nepřipraví ke zkouškám, které se musí opakovat. Ke zkouškám bylo těžké se dostat, kvůli problému s magistrátem. Autoškolu jsem dělala rok a půl. I když je pan Pražák dobrák, nemohu doporučit.
vloženo: 14. července 2016
vložil: Sabina,

Nedoporučuji! Souhlasím s předchozím příspěvkem. Neustálé rušení hodin, (28 hodin trvalo 8 měsíců!). Žádné učení samostatnosti na vozovce (i přes požádání), což se samozřejmě projevilo i u zkoušek. A neuvěřitelný rozdíl v přístupu k lidem "ze známosti" a ostatním.
Při rozhovorech s jinými žáky této autoškoly mi bylo řečeno, že všichni mají stejný problém.
vloženo: 10. prosince 2014
vložil: Katty,

pan pražák jízdy neustále rušil, několikrát i jen hodinu před domluvenou jízdou. 28 jízd trvalo odjezdit asi 13 měsíců. trasy se neustále opakovaly dokola, jezdili jsme snad jen po hlavních ulicích, kde jsou semafory a nemusí se řešit přednost atd. spoustu věcí, co po mě chtěli u zkoušek, jsme ani nikdy nedělali.(zpátečka, parkování, otáčení vozidla atd) + zakouřené auto, opravdu nedoporučuji
vloženo: 30. září 2014