Autoškola Prima - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 1 témat, zobrazena strana 1 z 1

• Od: Ivana Hrubá Díky!
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Prima, Pardubice

S autoškolou Prima a konkrétně s p.Jirákem jsem byla maximálně spokojena.
    Poprvé za volantem jsem se skoro rozbrečela .Proč já, ženská, která umí většinou
    dělat více věci najednou, mám takový problém zúročit tyto schopnosti při řízení auta ?
    Přístup pana Jiráka ,který má naštěstí soudnost i na úplný antitalenty ,mi pomohl odbourat stres a v půlce kurzu můžu říct ,že jsem se našla, jak si jízdy začínám pomalu užívat .
    Děkuji za to jeho trpělivosti a toleranci . S jízdami se mi vždy maximálně přispůsobil. Opravdu velká spokojenost a pro lidi, který se autoškoly bojí,je to ta nejlepší volba volba.
    Chtěla bych touhle cestou poděkovat autoškole Prima (konkr. P.Jirákovi) za úspěšné zvládnutí jízd a vřele tuto autoškolu doporučuji.

Vloženo 31. ledna 2012 (11:28) uživatelem Ivana Hrubá z IP adresy 90.179.XX.XX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]

Nalezeno 1 témat, zobrazena strana 1 z 1

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola Prima prosím klikněte zde.

Autoškola Prima - navigace