Autoškola Prima - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Prima

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Prima < <

Děkuji panu Váňovi za trpělivost, kterou musel uplatnit při mém výcviku. Nejsem nejmladší a na jízdy jsem docházela s velkým respektem a obavami.
S výukou se mi dokázal přizpůsobit a v případě potřeby zvolnit tempo nebo situaci odlehčit a mě tím zklidnit.Nakonec mi bylo líto, že to zkouškami končí. Řidičský průkaz vlastním týden. Vím, že
se musím ještě hodně učit,ale dobře míněné rady a doporučení, které jsem obdržela se budou hodit :)
Ještě jednou díky!

vloženo: 13. listopadu 2017

Když jsem do autoškoly nastupoval a měl jsem absolvovat první jízdu, byl jsem velmi nervózní.
Chvíli po nastoupení do auta jsem se díky fantastickému přístupu pana učitele uklidnil a nakonec jsem si jízdu velmi užil. Pan Váňa je velmi příjemný člověk a je také velice vtipný, což jsem velice oceňoval, protože vždy skvělé dokázal odlehčit situaci. Každou jízdu jsem si užíval a vždy jsem se těšil na další.

Předností této autoškoly je velmi přívětivý přístup k žákům a vždy se na všem dá bez problému domluvit.

Další výhodou je i skvělá cena.

Pan Váňa odvádí fantastickou práci a ještě jednou mu za vše děkuji. Všem tuto autoškolu s nadšením doporučuji. Nečekal bych, že autoškola pro mě bude jeden z nejpříjemnějších a troufnu si říci i nejzábavnějších zážitků v životě.:)

Tomáš
vloženo: 3. února 2017

Do této autoškoly jsem přestupovala kvůli neprofesionálnímu přístupu z autoškoly předchozí. Pan Váňa mi vyšel maximálně vstříc a velmi mi pomohl. Je opravdu profesionálním učitelem se skvělými znalostmi, snaží se se žáky na všem rozumně domluvit. Tuto autoškolu můžu jedině doporučit.
Jana
vloženo: 22. dubna 2016

Jakožto jeden z čerstvých řidičů bych rád vyjádřil svou naprostou spokojenost jak s kvalitou výuky, tak přípravy na řidičské zkoušky v AŠ Prima Přerov. Můj instruktor p. Váňa se v rámci našeho výcviku neustále snažil vše vylepšovat a inovovat, zajímal se o naše názory a dojmy, celkově byl velmi pozorný. Výuka tak získala ráz něčeho skutečně kvalitního, na rozdíl od oné jednoduché „cesty k řidičáku“. Také bych mu rád poděkoval za jízdu v Olomouci mezi tramvajemi, která dnes není samozřejmostí a ze které jsem si odnesl další cenné zkušenosti.

Vyjádřit bych se chtěl též k samotné zkoušce, která probíhala v mém případě v Lipníku n. Bečvou s komisařem p. Koppou, který byl po celou dobu velmi profesionální, příjemný a neznervózňoval mne. Když došlo z mé strany k nesprávného pochopení jeho pokynů, nechal mě zastavit, vše jsme si vyjasnili a v naprosté pohodě jsme pokračovali ve společně započaté zkoušce, kterou jsem po absolvování výcviku u již zmíněné AŠ Prima zvládl bez problémů na první pokus.
vloženo: 17. března 2014

Dobrý přístup a perfektní komunikace ve spojením s velmi kvalitní a rychlou výukou. Moc děkuji za skvělé řidičské dovednosti a všem jen doporučuji! :) Z. Černý
vloženo: 31. ledna 2013
vložil: Z. Černý,

Vše bylo Ok, mohu jenom doporučit!
vloženo: 2. července 2012

Zájemcům z Lipníku i z Přerova doporučuji pouze a jen autoškolu Prima......pokud chcete autoškolou projít v pohodě a bez stresů, a získat kvalitní průpravu do vašeho řidičského života, pak je tato autoškola tou nejlepší volbou.
Kateřina J.
vloženo: 9. května 2011
vložil: Kateřina, emailová adresa nezveřejněna

Podle mého je autoškola Prima v Přerově nejlepší autoškola v Přerově. Jelikož mám zkušenosti i s ostatními konkurenty (v Přerově) tak můžu posoudit kvalitu výuky, výbavu i přístup k žákům v porovnání s ostatními.
Ten kdo se chce naučit řídit bez havárií a se spoustou nově nabytých zkušeností s individuálním přístupem ke každému ze zájemců o ŘP, s plánováním jízd dle jeho osobních dispozic tak je zde na správné adrese :).
vloženo: 18. prosince 2010

Podle mého názoru je autoškola Prima v Přerově bezkonkurenčně nejlepší autoškola v Přerově.

vloženo: 18. prosince 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou Prima osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Prima < <

Autoškola Prima - navigace