Autoškola Privat - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Privat

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Privat < <

Autoškola pana Neukirchnera není z mého pohledu hodna doporučení. Snad jen s vyjímkou těch z Vás začínajících řidičů, kteří vládnou nadprůměrným přirozeným talentem k řízení. Stručně řečeno, co se nenaučíte sami to Vás pan Neukirchner nenaučí. Je to klidný člověk, ale problém je v tom, že až moc. Při jízdě Vám bude hulit celou cestu jedno cigáro za druhým, ale že by Vás něco naučil? Věřte, že pokud vůbec projdete a získáte ŘP, nedokážete se se svým autem ani pořádně rozjet z křižovatky. O řazení nebo práci spojka-plyn ani nemluvím. Bude Vám to cukat jak na autodromu o pouti. Tuto autoškolu nedoporučuji. Jen těm, kteří si nepotrpí na kvalitu poskytovaných služeb. Přeji Vám všem mnoho štěstí s výběrem autoškoly.
vloženo: 10. února 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

tuto autoškolu můžu rozhodně doporučit, pan Neukirchner je v pohodě, po mnoha letech zkušeností už ho jen tak něco nevyděsí ;)
klid dokáže přenést i na žáky, takže jsme i zkoušky zvládli bez problémů
vloženo: 13. února 2012
vložil: Linda, emailová adresa nezveřejněna

Vřele doporučuji si na jízdy domluvit přímo pana Neukirchnera.D.Dodržuje zakon-za jeden den maximalne dve hodiny jizd a dodrzi s vami vsech 28 hodin.Neni zadnej neurotik,vse povida s klidem,upozornuje bezstarostne i na vase chyby.Super !
vloženo: 14. listopadu 2010

Tato autoškola byla v pohodě. Nejhorší byly jízdy, z kterých jsem byla vystresovaná asi jako všichni, ale vlastní zkouška byla úplně lehká, oproti jízdám, které jsem měla v průběhu kurzu. Akorát se tu nedočkáte teorie, pouze bylo dvouhodinové setkání ohledně techniky.
vloženo: 12. srpna 2010

Ja jsem mel pana Neu..,a ten je upe v pohode,takze nejste ve stresu,na jizdy vas dokonale pripravi-tuhle autoskolu vrele doporucuju

UPOZORNĚNÍ: Toto hodnocení bylo dle poznatků administrátorů webu VSECHNY-AUTOSKOLY.cz s největší pravděpodobností vloženo samotným provozovatelem této autoškoly nebo na základě jeho podnětu.

vloženo: 29. ledna 2010
vložil: jméno nezveřejněno,

Doporucuju vsem

vloženo: 29. ledna 2010

Jízdy hodnotím pozitivně. V posledních hodinách bych doporučila navštívit se žákem také centrum Prahy. Je to sice náročnější, ale jiné autoškoly přímo v centru měst sídlí, takže jejich žáci se to také učí. Zdůrazňuji to proto, že zkoušku z jízd pak někteří kolegové museli vykonávat cestou do centra a v něm, což je možná trošku v rozporu z pravidly. Bylo mi řečeno, že zkouška se vykonává v místě autoškoly, což tímto nebylo dodrženo. (Z toho neviním autoškolu, ale komisaře.)
vloženo: 3. ledna 2010

Pokud máte s autoškolou Privat osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Privat < <

Autoškola Privat - navigace