Autoškola Eva Procházková - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 3 témat, zobrazena strana 1 z 1

• Od: kuku (vo****a24@se****.cz) kondiční jízdy
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Eva Procházková, Mnichovo Hradiště

Kde se může začátečník který teprve získal ŘP naučit pořádně řídit?Přece jen v kurzu se naučí základy ale když se potřebuje zdokonalit,existuje kurz i pro začínající řidiče?

Vloženo 15. března 2013 (11:50) uživatelem kuku (vo****a24@se****.cz) z IP adresy 81.25.XX.XX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: kondiční jízdy
      Kurz pro začínající řidiče jako takový neexistuje. Ale pokud se necítíte na samostatnou jízdu, doporučuji si ještě zaplatit několik hodin v autoškole jako kondiční jízdy. Nevím kolik si ostatní počíají za hodinu (45 min), já 250 Kč. Zaplaťte si klidně 20 hodin a plánujte jízdy do města ve špičce, na dálnici a pod. Je to ale o penězích. Přeji mnoho úspěchů.

Vloženo 26. dubna 2013 (19:32) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

• Od: kuku kondiční jízdy

Mám řp a jsem čerstvý řidič a hodili by se mi kondič.jízdy.Aš proběhla v Mnichově Hradišti a já potřebuji se naučit jezdit v MB,nevíte zda to u této autoškoly lze?A kolik by to stálo?

Vloženo 15. března 2013 (08:51) uživatelem kuku z IP adresy 81.25.XX.XX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: kondiční jízdy
      Koukněte na internet a přímo se u jednotlivých autoškol poptejte emailem.

Vloženo 18. března 2013 (19:29) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Nalezeno 3 témat, zobrazena strana 1 z 1

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola Eva Procházková prosím klikněte zde.

Autoškola Eva Procházková - navigace