Autoškola Prokopová - soubory ke stažení

Na této stránce jsou Vám k dispozici ke stažení soubory, které sem Autoškola Prokopová umístila.

Leták, upoutávka
  • Srdce na správném místě - Naše autoškola se rozhodla podpořit správnou věc a tak jako jediná autoškola v celé České republice jsme se spojili s Výborem Dobré Vůle - nadace Olgy Havlové. Jedná se o charitativní projekt, kde zakoupením každého řidičského průkazu přispíváme 100 Kč na projekty nadace Výboru dobré vůle - nadace Olgy Havlové a dále z každého zakoupeného řidičského průkazu přispíváme 200 Kč na podporu projektu Řidičák -řidičský průkaz zdarma pro mládež z Dětských domovů. Každý třicátý žák v naší autoškole, je vybrán zástupcem Výboru dobré vůle nadaci Olgy Havlové z dětského domova a tento žák bude mít Řidičský průkaz v naší autoškole zcela zdarma. Rádi bychom alespoň tímto malým dobrým skutkem, usnadnili mládeží, která v 18 letech opustí brány dětských domovů, lépe se začlenit do společnosti a hlavně najít vhodné pracovní místo.

Autoškola Prokopová - navigace