Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » poradna / diskuze

Poradna / diskuze 

Návrat zpět do sekce Pro autoškoly


Délka autoškoly?



 
  • Od: Oldřich ( ) Délka autoškoly?
    Dobrý den,rád bych se zeptal,jak dlouho můžu od nástupu do autoškoly ji dělat.Jde mi o to,že jsem začal v loňi dělat autoškolu na osobní automobil zároveň i na motocykl bez omezení,ale kvůli počasí jsem nestihl motorku dojezdit.Bylo mi řečeno,že pokud chci řidičák na auto musím se vzdát u zkoušek motorky,ale musím zaplatit ty jízdy na motorku.Tak se ptám:Co kdybych prostě počkal do jara?Na auto nespěchám,nepotřebuju ho zatím,ale nerad bych to platil celé znova.Děkuji s pozdravem Chlup.

    REAGOVAT
    Vloženo 2. ledna 2013 (12:03) uživatelem Oldřich ( ) z IP adresy 83.240.XX.XX
    • Od: Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) RE: Délka autoškoly?
      18 měsíců od zahájení

      REAGOVAT
      Vloženo 2. ledna 2013 (12:06) uživatelem Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz
      • Od: Oldřich ( ) RE: RE: Délka autoškoly?
        Děkuji.

        REAGOVAT
        Vloženo 2. ledna 2013 (12:08) uživatelem Oldřich ( ) z IP adresy 83.240.XX.XX


Ostatní příspěvky v diskuzi:

Na této stránce je zobrazen příspěvek Délka autoškoly? v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.

Navigace: