Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Michal Pták - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Michal Pták

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Michal Pták < <


   S kurzem naprostá spokojenost, skvělý a příjemný přístup p. Ptáka. Zkoušky jsem dneska zvládl v pohodě hned na první dobrou. Můžu jenom doporučit ;)

Ondřej
vloženo: 22. dubna 2024
vložil: Ondřej L.,


   Přesně, jak píše Terka recenzi pode mnou!!! Když na to herečky nemáte, tak jezděte radši sockou, než být nebezpečné na silnicí. A hlavně nezdržujte, čekal jsem kvůli vám 2 měsíce, než mě mohl pán Pták přijmout.
vloženo: 31. března 2024
vložil: Jirka , emailová adresa nezveřejněna


   Skvělá autoškola :-) asi nejsem žádný retard, nebo dřevák, ale tuto autoškolu jsem zvládla s přehledem a krátkém čase, měsíc a půl :-) pán Pták, byl někdy důrazný a to dřív jsem si to zapamatovala, než kdyby si něco mumlal pod nosem :-)
Ještě jednou gratuluji :-) Terka
vloženo: 28. března 2024
vložil: Terka, emailová adresa nezveřejněna


   Ráda bych po velmi dlouhém boji s autoškolou přiložila panu Ptákovi zaslouženou recenzi. Pan učitel nespadá mezi nejdrazšší autoškoly v Ostravě, ale za to si to vybere později. Jeho výuka a chování v začátcích byla poměrně na úrovni, ale po pár hodinách se vše začalo obracet vzhůru nohama. Ne jen, že jeho lekce teorie byly samé zážitky z jeho života, než samotná výuka, ale jeho úchylné vtipy taky nepřipadaly téměř v úvahu. Jeho chování se začalo projevovat později v jízdách velice nepříjemně. Byl arogantní po čase, nepříjemný, blbé kecy a od první jízdy, co jsem sedla do auta, si pan učitel myslel, že už asi vše umím a zvyšoval hlas, když jsem něčemu nerozuměla nebo nepochopila a to podotýkám v ZAČÁTCÍCH. Také jeho stále chození pozdě na jízdy, nebo odbíhání si pro svačiny či úřady. Potom jízda netrvala slibovanou hodinu a půl, ale třeba jen hodinu, což za ty peníze vás pěkně naštve a ten čas v autě vám prostě chybí. Před zkouškama vás ani nepodpořil a při zkoušce mi neoprávněně zastavil zkoušku zásahem, i když jsem si velice vědoma, že nebyl důvod k zastavení. Vlastně se mi pomalu za to po vystoupení z auta skoro vysmál. To pro mě byla konečná a přestoupila jsem do jiné autoškoly s úplně jiným přístupem a autoškolu a zkoušky jsem krásně zvládla. Bylo mi psychicky lépe, protože k panu Ptákovi jsem chodila vystresovaná a zhnušená. Co vím, tak další lidé, které znám měli stejný názor na pana Ptáka a taktéž neudělali zkoušku a mu se jen sypou nezaslouženě prachy do peněženky. Po těchto zkušenostech i s porovnáním jiné autoškoly, tuto autoškolu VELICE nedoporučuji.
vloženo: 27. března 2024
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   

Tuhle autoškolu vůbec nedoporučuji, musela jsem ukončit výcvik hned po par jízdách. Pan Michal byl netrpělivý, vulgární, čekal, že už budu vše umět, co se tyče řízení automobilu a nebude muset nic učit a do ničeho zasahovat. Jelikož jsem šla do autoškoly s tím, že se tam budu vše učit teprve, to mu nevyhovovalo a proto akorát nadával a několikrát mi vzal volant a řídil si sám s nepříjemným prupovidky. Chodila jsem do autoškoly akorát vystresovaná až přišlo na ukončení. Ani korunu nevrátil.
vloženo: 22. ledna 2024
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu vřele nedoporučuji, poměr cena/ výkon je nulová. Výuka teorie se často proměňovala v životní historky a místo hodiny a půl se to protáhlo až na dvě. Když už se dostanete k jízdám, u Michala Ptáka nečekejte nějakou domluvu, kde můžete jízdu začít, jak to bývá u jiných autoškol. Také místo toho, aby se jízdy absolvovaly v centru, tak 90% z nich absolvujete v Porubě a Mariánských Horách, tudíž na závěrečné jízdy nejste dostatečně připraveni. A věřte, u závěrečných zkoušek se to zřetelně projeví. Při jízdách se Michal Pták choval velmi arogantně, povýšeně a bez úcty ke klientovi, nedělalo mu problém vás bezohledně okřiknout, místo aby vám v poklidu vysvětlil, co jste udělal/a za chybu. Často při jízdách koukal do telefonu a nesledoval provoz, když jste se náhodou nepodíval/ a do zpětného zrcátka, dal vám to značně najevo tím, že třísknul do okna. Na jízdy jsem chodila vystresovaná a celkově mi byly jízdy nepříjemné. Né jednou jsem odcházela s pláčem, což by se u prestižní autoškoly nemělo stát. Pečlivě zvažte, kam chcete jít autoškolu dělat, úspěšnost je důležitá a tu tady taky nenajdete.
vloženo: 30. srpna 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu opravdu nedoporučuji, pokud jsou Vám vaše peníze cenné a pokud nechcete zešedivět, dříve, než ten řidičák vůbec budete mít. Michal Pták je bezcharakterní, arogantní, povýšený a bez jakékoli úcty, ke svým klientům. Zaplatíte mu zrovna nemalou částku a dočkáte se akorát odporného chování. Nic pro slabé povahy. Na jízdy chodíte vystresovaní a celé řízení se Vám akorát hnusí. Ne jednou jsem auto opouštěla se slzami v očích a naprosto vyklepaná a vystresovaná. Hádám, že o tom být asi autoškola nemá. Učitel má pravděpodobně nějaký komplex vůči ženám a každou jízdu Vám to dává jasně najevo.
To ani nemluvím o celkové kvalitě autoškoly. Při jízdách buď kouká do telefonu, telefonuje a nebo má akorát blbé kecy, žákům se nevěnuje a pak se diví, že něco udělají špatně.
Na závěrečné zkoušky čekáte klidně měsíc a půl. Jiné autoškoly termíny dávno mají a vy čekáte, než se učitel uráčí termín vůbec poslat. U zkoušek Vás nepodpoří a akorát se pak směje, že jste zkoušku nedal a jemu se sypou peníze do kapsy.
Vzhledem k tomu, že jsem autoškolu opustila a přešla do jiné, mohu porovnávat. Rozdíly a přístup je nesrovnatelný. Investujte chytře své peníze a vyberte si jinou autoškolu, kde se k Vám budou za těch 10 tisíc korun věnovat a budou se podle toho chovat.

vloženo: 26. srpna 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Řeknu to na plnou pusu je to ZLODĚJ Autoskola zaplacená ale peníze nikde ikdyz už tam nejsem peníze proste nevráti je to obyčejný zlodej nic jiného
vloženo: 31. července 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Učitel arogantni,často nadává kdyz zak udělá chybu. Během jizd si vyřizuje soukrome hovory,misto aby se věnoval žákům. Jízdy během poledne vypadají tak, ze 1/3 času čekáte v autě u Globusu,nez si pan "ucitel"koupi oběd. Začít hodinu vcas? Tak na to také zapomeňte, a to jízdy začínají u něj u baráku. Zkousky napoprvé? Ani nahodou. Je třeba si dokupovat jízdy, čím se značně prodraží cena kurzu. Bez nich by jste to přeci neudělal,kdyz jste idiot... Kdo chce absolvovat kurz v klidu, zvolte jinou autoskolu. Michal Ptak ma k profesionální autoškole hodne daleko.
vloženo: 1. října 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výuka probíhala podle očekávání. Pan Michal Pták dokáže hodně naučit a hlavně věci dopodrobna vysvětlit takže se vůbec nebrání koverzaci typu proč to tak je a proč to není jinak a jak bych to měl provést aby to bylo správně, velice rád o tom s vámi podiskutuje a poučí vás o tom. Být připraven na hodinu jízdy je samozřejmostí, pokud připraveni nejste a vyloženě na to dlabete tak nemůžete čekat, že se na vás bude jen mile usmívat. To, že po žácích v autě řve, není pravda. Zvyšuje hlas a důrazně vám řekne co je špatně a náležitě vás o tom poučí. Za chyby se platí a je lepší aby na vás v autě huknul ať si do paměti pořádně vryjete chybu kterou jste provedli, než abyste na to doplatili takovým způsobem, že byste zavinili dopravní nehodu. A nelíbí se mu, když řadíte s nedošlápnutou spojkou na podlaze a nebo rvete-li řadící páku tvrdě, že ji málem ohnete atp. I k tomu vám důrazně řekne několik slov, protože si nenechá ničit auto ;-). Pokud se vám nepovede praktická závěrečná zkouška, nebojte se do toho investovat peníze i když to je nemalá částka a přikupte si hodiny jízd navíc. Děláte to pro sebe, abyste se zdokonalili a mě osobně to pomohlo, protože jsem zkoušku taky neudělal hned.
vloženo: 10. října 2019
vložil: Valíček, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do autoškoly k Mišovi Ptákovi , jsem se rozhodla , protože se nějaký , ten pátek známe.Když jsem četla recenze, jak pozitivní tak negativní, trošku jsem měla obavy ...,ale kamarád? , to bude v pohodě &#128512;.Nebudu tady Míšu, vychvalovat, jak mne skvěle připravil , to si tady , každý může přečíst , ale musím reagovat ,na ty negativní recenze....Pokuď žák , nezná pravidla , neměl by sednout do auta.Instruktor vás naučí , jak ovládat auto atd., ale nemůže za to, když se nenaučite , co máte.Přiznavám se , taky jsem to trošku brala sportovně ..., co se mi muže stát ...???Miša vždy , když něco vysvětloval,ve výuce ptal se , rozumí tomu všichni ? A to je ten zádrhel, nesmíte mít strach , se přihlásit , stydět se ...,Mé první jízdy , byly super, ale když jsem začala jezdit křižovatky ..., neustále , jsem musela mluvit , značky, přednosti.., ., co to po mě všechno chce??? Řadit, dávat pozor ...Kolikrát jsem si říkala, to nezvládnu !!! Dnes jsem Ti vděčná , za skvělou přípravu na zkoušky .Todle všechno si uvědomíte, až poprvé sami pojedete autem .., nebudete mít čas před křižovatkou uvažovat , kdo má přednost, a pak si vzpomeňte na Míšu , že ikdyž někdy zvýšil hlas.., myslel to s vámi dobře.Život máte , jen jeden ....Ještě jednou ...., moccc děkuji El
vloženo: 9. října 2018
vložil: Gabriela Smetanová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   K panu Ptákovi jsem šla z důvodu toho, že jsem to měla kousek, ale už bych NIKDY takovou chybu neudělala. Byl sprostý hnusný jenom kouřil v autě (jsem nekuřák což mi vadilo, ale bála jsem se mu cokoliv říct) a měl ruku vystrčenou z auta, takže jsem neviděla na zrcátko. Tak hnusného a zlého člověka jsem dlouho neviděla. Několikrát mi auto prudce zastavil a řval po mě s tím, že je přednost z prava i když bylo dobře vidět a nic nejelo. V autě jsem se mu několikrát rozbrečele a to nemluvím o tom, že jsem mu celou autoškolu zaplatila a odjela pouze cca 6 jízd poté jsem od něj odešla, ale peníze mi již žádné nevrátil. Odešla jsem k panu Vichovi do Hlučína a můžu všem jen doporučit - nejlepší chlap a učitel v jednom. Řidím již 3 rokem a bez problému i když ze začátku jsem měla celkem i psychický problém, který ve mne zanechal pan Pták - tomu přeji jen ať se mu všechno zpátky vrátí!!!!!
vloženo: 19. září 2018
vložil: Kristýna, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Po hrozném a stresujícím zážitku v autoškole, bych nedoporučovala nikomhmu si tohle zažít a ještě si za to zaplatit. Sprostý, arogantní, nepříjemný člověk, který Vás při jízdě vystresuje a bere Vás jako hadr na podlahu, ke kterému si může vše dovolit. Závěrečné zkoušky se u něho konají na xtý pokus a stejně musíte přejít do jiné autoškoly, aby Vás naučili to co máte umět. Po tomhle zážitku jsem přesvědčena, že autoškolu Michal Pták nebudu nikdy nikomu doporučovat.
vloženo: 18. dubna 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Michala Ptáka jsem si vybrala na doporučení mého bratra a určitě toho nelituji. Výuka teorie byla velie informativní a v některých chvílích i zábavná a díky tomu dokázal pan Pták udržet naši pozornost a vše potřebné nás naučit. Na jízdách zase byl velice ochotný nám vše vysvětlit a postupovat v našem tempu a nikdy na nás nespěchal nebo netlačil do něčeho, na co jsme se ještě necítili. Vždy nám v klidu a jednoduše vysvětlil, když jsme udělali nějakou chybu. Autoškolu Michala Ptáka vám vřele doporučuji.
vloženo: 1. prosince 2017
vložil: Agáta,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Michal Pták bych určitě doporučila. Velmi dobrý přístup k žákům. Jak na výuce teorie tak potom na cestách. Na jízdách se dá vždy domluvit tak, aby Vám to vyhovovalo. Když jsem něco na cestách udělala špatně tak mi nikdy pan Pták nenadával vždy mi vysvětlil chybu, na kterou jsem si už potom dávala pozor. Vždy vše myslí dobře a snaží se to vysvětlit co nejjednodušeji. Byla jsem tedy moc spokojená. Určitě ráda tuto autoškolu doporučím.
vloženo: 30. listopadu 2017
vložil: Verča,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu naprosto nedoporučuji.
Jízdy byly kratší, než měly být, protože si během jízd vyřizoval své záležitosti. Několikrát se mi dokonce stalo, že jsem na mrazu venku před jeho domem čekala přes půl hodiny, než mi pan Pták zvedl telefon s překvapením, že my teď máme jízdy?
Arogantní, sprostý, ale někdy naopak nechutně dotěrný, což se při mém neutrálním chování opět přehouplo k aroganci.
Během zkoušek mi za banality zabrzdil, což udivilo i pana komisaře. Tento člověk mi naprosto znechutil řízení, místo toho, aby mě namotivoval.
Autoškolu jsem zde nakonec i zakončila, ale chování pro mě bylo opravdu nepřípustné.


vloženo: 10. listopadu 2017
vložil: Barbora, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tak přidávám se s tím, že pan Pták chodil velmi často pozdě na jízdy a to má od baráku auto co by doplivnul. Zajímavé je, že k ženským se tenhle obšourník chová slušně a ke klukům asi jako k hovadům. Dělala jsem u něj autoškolu a mohla jsem srovnat s někým, kdo to taky absolvoval. Asi se chová tak, jak mu to momentálně vyhovuje. Rovněž zkracoval jízdy tím, že si nakupoval žrádlo nebo vyřizoval osobní věci, což si má dělat po práci jako každý jiný. Mohu srovnat s jinou autoškolou kde jsem dělala A, kde se chovají daleko lépe a vstřícněji než tohle primitivní ho**do, které mělo sice docela fajn teorii, ale nepamatuju si, že bych měla zdravovědu a za volantem stresuje a neumí se vcítit do toho, že ne každý ten řidičák udělá levou zadní. Rozhodně bych k němu už nikdy nešla kdybych dělala autoškolu znova a nikomu bych ho nikdy nedoporučila, protože autoškola jde udělat i s klidem ne se stresem.
vloženo: 25. července 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   NEDOPORUČUJI! Učitel netrpělivý, arogantní, zvyšuje hlas. Při prvních jízdách vysvětlil, další jízdy hrůza. Pokud si nevíte rady nebo se chcete jen ujistit, odpoví: "To již máte umět." No prostě jízdy byly stresující.
vloženo: 12. července 2017
vložil: Klára, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byl velmi spokojený, pan Pták si na mě vždy našel čas, a povinný výcvik jsem měl rychle za sebou. Z čeho jsem byl nejvíce nadšený, byl vozový park a konkrétně ze škody Octavia II 2.0 TDI. Pro mě nejlepší auto na pochopení spojka, plyn a také parkovat se naučíte, neboť auto je celkem dlouhé, a tak co se naučíte na cvičišti, pak snadno uplatníte na bojišti :). Ale co je nejdůležitější, po celou dobu výcviku jezdíte s jedním učitelem a jedním autem, což u jiných autoškol nenajdete. Ve zkratce jsem se naučil vše, co jsem potřeboval a mohu to dokázat tím, že jsem závěrečnou zkoušku dal na první pokus :)
vloženo: 13. prosince 2016
vložil: Tomáš, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   K panu Ptákovi bych už nešla. Na všechny jízdy chodí pozdě a párkrát se stalo, že řval nebo nepříjemně zvyšoval hlas, což mě, jakožto amatérského řidiče, ještě více rozhodilo a začala jsem dělat větší chyby a zmatkovat. Z doslechu a z osobních zkušeností u zkoušek musím říct, že málo kdo u něj udělá autoškolu napoprvé. Ještě má tu drzost tvrdit, že mu sem ty negativní hodnocení píše konkurence a očekává od žáků, že mu napíšou lepší hodnocení.
vloženo: 14. listopadu 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na autoškolu Michala Ptáka si nemohu stěžovat. Dělal jsem ze začátku různé chyby, ale nikdy se nestalo, aby na mě, jak lidé píšou, začal řvát. Je plný energie a je vidět, že ho to i po šesnácti letech vedení autoškoly stále baví. Patří mu mé velké díky že mě dovedl až ke zkouškám, které jsem bez větších chyb zvládnul napoprvé...tak ještě jednou dík, Michale, a držte se :)
vloženo: 16. září 2016
vložil: Petr, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Děkuji za skvělou přípravu ke zkouškám,byla jsem s touto autoškolou velmi spokojená.Skvěle uměl vysvětlit chyby,které jsem při jízdách udělala.Zbavil mne strachu z hustého provozu.Výuka parkování s tímto učitelem byla na jedničku.Tuto autoškolu mohu jen doporučit.Děkuji ještě jednou za skvělou přípravu i pevné nervy.
vloženo: 29. srpna 2016
vložil: Kateřina Mikulášková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    Nedopručuji, majitel je sprostý, arogantní, nespolehlivý, úplatný. U zkoušek se nejedná fér, málokdo je udělá, lépe řečeno - téměř nikdo je neudělá a oprava stojí mnohem více, než kdekoli jinde. Co se týče výuky, zanedbaná, krátí se hodiny a nesleduje se, zda student vyzkouší všechny úseky, které by se měl naučit, výsledek byl, že 90% jízd jsem měl v centru města a nikde jinde jsem se nedostal, což se odrazilo u zkoušek. Úroveň majitele? Příšerná, je to hulvát bez úcty k lidem. Velmi rád pomlouvá u druhých své studenty a jiné Všem vřele doporučuji dělat autoškolu u jiných, opravdových profesionálů.
vloženo: 11. srpna 2016
vložil: eliška, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   HRŮZA!!! Jde jeno, po penězích! doufám že to čtete pane ptáku. STYL JEHO JIZDY: Jedeme do Globusu koupit jídlo,jedeme na benzínku(potřeboval koupit cigarety) několikrát mu volá žena kvůli jeho synovi, 80% jízd protelefonuje a prokouří !!! fuj.
Výhružky typu: řaď se spojkou jinak kupuješ novou převodovku, chceš mi platit nové zrcátka? atd...
nedej bože jak potká svého starého známeho (stal ose mi 2x) vždy se zastavilo a kecalo asi 15 minut.... Ale nejhorší na tom je ta touha vydělat na každém!!!! u závěrečných vám vyšlápne brzdu u skoro každé blbosti... a pak doslova vnutí jeho přídavné jízdy protože bez nich to nedáte jak rád říkává...
vloženo: 2. srpna 2016
vložil: Eva, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoskolou jsem byla velice spokojena. Ackoliv jsem docela stresujici typ,pan Ptak byl profesionalni a trpelivy a vse mi dokola vysvetloval. Z teorie i jizd jsem si odnesla hodne, hodiny byly nejen poucne,ale casto i zabavne. Na zkousky jsem nakonec byla dobre pripravena a zvladla jsem je napoprve. Takze za me 1* a velke diky - z rizeni uz nemam hruzu a jezdim moc rada!
vloženo: 12. července 2016
vložil: Vendula,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V jiné autoškole jsem nebyl, takže nemám s čím srovnávat, ale kdybych měl autoškolu dělat znova, k panu Ptákovi už bych nešel.
Ani na jednu jízdu nepřišel včas, na jízdách si poté vyřizoval své osobní věci (kupoval si cigarety, jídlo), takže se z 90ti minutové jízdy jezdilo jen cca 75-80 min.
Často při jízdách řval nebo velmi nepříjemně zvyšoval hlas, z čehož jsem byl nervozní a nedokázal se soustředit na řízení.
Taky mě stresovaly jeho otázky při řízení, často pokládal otázky divným stylem, že jsem ani nerozuměl, co po mě chce. Ale je možné, že tohle je jen můj subjektivní pocit.
Jediná výhoda byly hodiny teorie, které se jakž takž daly přežít, pan Pták si většinou dokázal udržet pozornost žáka a snažil se vysvětlovat zábavným stylem. Ovšem nechápu, proč říká, ať se na teoretické testy neučíme formou testových otázek na internetu. Před teoretickým testem je toto učení nutností a určitě bych test neudělal, kdybych je předem několikrát nezkoušel.
Abych to nějak celkově shrnul, jízdy jsou Ptákovo minus, chodil jsem z nich často s pocitem, že nemám šanci tu autoškolu dodělat. Naštěstí jsem jízdy zvládl, sice až na počtvrté, ale zvládl a jsem rád, že mám autoškolu za sebou. Tuto autoškolu bych doporučil možná lidem, kteří už mají nějaké zkušenosti s řízením.
vloženo: 5. června 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Michal Pták jsem byla velice spokojena, nemám nic, co bych mu vytkla. S panem Ptákem nikdy nebyly žádné problémy, vždy se dalo s ním komunikovat a domluvit se na jízdy, veškerá komunikace probíhala bez problému přes telefon. Jízdy byly vždy pohodové. Na každou jeho jízdu jsem se těšila. Když jsem něčemu neporozuměla, ihned to se mnou probral a ještě po jízdě vše se mnou rozebral, co jsem udělala špatně, co bych mohla udělat jinak, zkrátka na konci zhodnotil mou jízdu a já věděla na čem jsem a co bych mohla příště vylepšit. Jakoukoliv chybu jsem udělala, vysvětlil mi ji. Jeho přístup byl velmi profesionální. Zároveň jízdy probíhaly ve vtipném duchu, protože pan Pták rád vtipkuje, takže jízdy byli zároveň spojeny i se zábavou. Chtěla bych panu Ptákovi poděkovat za jeho trpělivost a snahu mě naučit. Na autoškolu Michal Pták budu vzpomínat v dobrém a mohu ji vřele doporučit. A ještě jednou moc děkuji.
vloženo: 5. dubna 2016
vložil: Helena Harvánková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Michal Pták jsem byla velice spokojena, nemám nic, co bych mu vytkla. S panem Ptákem nikdy nebyly žádné problémy, vždy se dalo s ním komunikovat a domluvit se na jízdy, veškerá komunikace probíhala bez problému přes telefon. Jízdy byly vždy pohodové. Na každou jeho jízdu jsem se těšila. Když jsem něčemu neporozuměla, ihned to se mnou probral a ještě po jízdě vše se mnou rozebral, co jsem udělala špatně, co bych mohla udělat jinak, zkrátka na konci zhodnotil mou jízdu a já věděla na čem jsem a co bych mohla příště vylepšit. Jakoukoliv chybu jsem udělala, vysvětlil mi ji. Jeho přístup byl velmi profesionální. Zároveň jízdy probíhaly ve vtipném duchu, protože pan Pták rád vtipkuje, takže jízdy byli zároveň spojeny i se zábavou. Chtěla bych panu Ptákovi poděkovat za jeho trpělivost a snahu mě naučit. Na autoškolu Michal Pták budu vzpomínat v dobrém a mohu ji vřele doporučit. A ještě jednou moc děkuji Helena Harvánková
vloženo: 5. dubna 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Michal Pták na mě udělala dojem. Přístup ke mně byl výborný. Při teorii vysvětloval vtipně a zábavně, takže z hodiny jsem chodila s vědomím,že si něco pamatuji. I u jízdách mohu říci, že mi vše srozumitelně vysvětlil, co jsem nechápala nebo nerozuměla mi vysvětlil. Co mi nešlo byl ochotný procvičovat.
Zkoušky z autoškoly jsem zvládla napoprvé. Takže Autoškolu Michal Pták jen doporučuji! ;)
vloženo: 18. března 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S Autoškolou Michal Pták jsem byl celkově spokojen . Teoretické hodiny byly dle mého názoru skvělé a zábavné, na zkoušky i do provozu pan Pták rozhodně umí připravit. V Octavii se jezdí velice dobře, v jízdách se mnou často procvičoval to co mi nešlo a vysvětloval mi v čem dělám chyby, co bych si měl ještě prostudovat ale chválil pokud jsem jezdil dobře.
Doporučuji.
vloženo: 18. března 2016
vložil: Alexandr Glos, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chci podekovat p.michal ptak za jeho sluzby..
Delal jsem prezkouseni..a jak jsem mel obavy z toho,ze to neudelam,tak jeho pristup a chovani mi pomohly v tom,ze jsem prospel..mel jsem pbavy z jist a komisare,protoze na ridice co delaji prezkouseni slapou..ale p.michal me uvedl do klidu a hlavne dobre poradil co a jak ..a za to jsem rad..doporucuju..a jeste jednou dekuju.mirek gebauer
vloženo: 7. března 2016
vložil: Miroslav Gebauer, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   muzu hodnotit hlavne charakter p.Ptaka ,jeho povahove vlastnosti , i prubeh vyuky , a to jak vyucuje teorii i jizdu autem . Kdybych mel vse zhrnout do jedne vety " nerozumne utracene penize". nekde jsem tady cet ze autoskolu u nej udelaji jen jeho pratele . Uvedl bych to na pravou miru " jenom ti diky kterym ma osobni profit " , a je jedno jestli "financni" , nebo "jakykoliv jiny" . Myslim ze vzdy nebyl takovy , ale pokrivyla ho tato doba . dnes uz se honi jenom za mamonem , dnes uz nevi od kud by jakou korunu vyzdimal, a je mu jedno komu ublizi,jde tvrde za svym cilem. Ano je svym zpusobem uspesny , ale za jakou cenu . Vratme se ale k jeho autoskole ---- ve vozovem parku ma octavii , rekneme slusne auto , predevsim pro muze ,zenam moc tento typ nesedi --- pro ne je to celkem tvrde auto. Ale to je spise hodnoceni meho pocitu. Vybavenost ucebny --- pouze jedna tabule, dvanact stolů , dvacet ctyri zidli. Vyuka vyslovene odhrkana . osekana pouze na to nejdulezitejsi, slova to se doucite sami --- nebyla vyjimkou, spisem pravidlem .!!!!!!!!!!!!!! Prakticky vycvik --- co se tyce dochvilnosti , a vyrizovani osobnich zalezitosti a to jak soukromeho razu , tak pracovniho , ktere ovsem nesouvisely s autoskolou --- o cemz se jiz tady nejednou psalo --- nebudu komentovat , ale o vyuce jako takove --- co se tyce vysvetleni co udelat s autem byla slabota , kdo nema nalitane kilometry tvz. na cerno tak ma z jeho vyuky celkem gulas v hlave!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To ze co chvili zaci stoji a on je skousi z teorie , misto aby s zaky jezdil a pri jizde jim vysvetloval co delaji spatne , na co si dat pozor , obcas je i za nejakou drobnost i pochvalit, a ne je jenom psychycky deptat --- kam to jedes , budes bourat, opravu zaplatis , davej pozor .... Nevim jak k jinym zakum , ti popisovali jak na ne rval , jak jim nadaval , jak je ponizoval , jak byl i na ne sprosty , ale je fakt ze jeho metoda --- musim je drzet tvz. pod krkem , nepovolit ,jinak to k nicemu nebude !!!!!!!!!!!!! " NEMUSI FUNGOVAT NA KAZDEHO " Bohuzel pan PTAK ma naucenou metodu od nekoho , komu snad i funguje, ale tato metoda nefunguje na kazdeho,kazdej clovek je individualni bytost, kazdej mame jinou vysilaci i prijmovou frekvenci. Na to p Ptak zapomnel . Doporucil bych , ale nejenom jemu , spise vseobecne , budte lepsi psychologove svych potencionalnich zakú.''' Panu Ptakovi bych doporocil , aby si nechal udelet psychotesty , nevim jestli je pri zadosti o ucitelsky prukaz delal , ale mnel by si je udelat znovu , aspon pro kontrolu , jestli na to jeste ma . I vyborni jerabnici s patnactiletou praxi prichazi o jerabnicke prukazy , a to prave k vuli psychyce. Aby mne tady nekdo nenarkl ze jsem konkurencni firma --- nejsem --- jsem jenom nekdo kdo p Ptaka zna pouze pres dvacet let , a proto dal do jeho autoskoly manzelku . Dnes uz muzu napsat " B O H U Z E L " ! ! ! ! ! ! ! ! Veskere veci co jsem zde uvedl jsou bohuzel pravdive , i kdyz sem nebyl zak teto autoskoly byl jsem se svou zenou vzdy jak v ucebne , tak pri kazde jizde v automobilu . A podle slov ucitele , nebyl sem vyjimka , i kdyz dle reguli sem tam nesmel byt . Proto muj komentar je skutecne osobni a pravdivy. BYL SEM SKUTECNE U TOHO . Musim jeste dodat --- co jsem svou zenu nenaucil ja , tak to od p.Ptaka nepochopila.--- a dnes jezdi lepe nez ja , ona je klidnejsi za volantem , ja bych osobne nektere ridice vytahal za usi , a ty u kterych delali skousky --- bych vyfackal .
vloženo: 16. února 2016
vložil: Roman Machacek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   teoreticka vyuka byla odhrkana a ukoncena slovy to se naucite sami , neucte se to , ale znejte to . dochvilnost nejenom vysada kralu jest , ale u p. ptaka nic neznamena. vyhruzky ve stylu smluvni pokuta za nedochvilnost pro potencionalniho zaka je bez pardonu 300 kc , ale jemu se nemuze nic uctovat , protoze on je ucitel . v jednom kuse psychycky deptal zakyni . porad budes bourat , porad vyhrozoval ze budu hradit opravu vozidla . a nemale castky od 8O OOO az 120 000 KC .behem prakticke vyuky si vyrizoval soukrome hovory , jestli jede jeho pritelkyne tam a tam , ze bude obedvat v globusu , a pri nejake rekonstrukci bytu ,kde delal elektroinstalaci si vyrizoval problem se zedniky. to vse behem prakticke vyuky ,kdy uz sem na nej cekala zhruba 15 az 2O minut , behem vyuky nechal zastavit vozidlo pri okraji vozovky a zniceho nic zacal probirat teorii , misto aby mne vyucoval praktickou jizdu . rad si vymisli argumenty ve stylu , jizda na cervenou , nedivani se do zrcatek apod. ,coz neni pravda , mam svedka ,ktery se mnou byl vzdy na kterekoliv vyuce.
vloženo: 14. února 2016
vložil: Machacek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu vřele do doporučují.Přestoupila jsem do této autoskoly,a musím říct že to bylo to nejlepší co jsem udělala.Lituji, že jsem tam nenastoupila hned.Přístup pána Ptáka je perfektní, jeho hodiny jsou brány zábavní,ale přesto hodně naučnou formou.Jízdy s ním jsou pohodové,pokud člověk něco nechápe ochotně mu to vysvětlí. Šla jsem na první zkoušky z tremou,ale udělala jsem je.Tuto Autoškolu doporučuji opravdu všem. Pánů Ptákovi děkuji.Buroňova
vloženo: 2. prosince 2015
vložil: Renata Buroňová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Michal Pták vřele doporučuji, kvalitní přístup k žákům, hodiny teorie vedeny zábavně a zároveň byly přínosné, vše co učí dokáže s klidem vysvětlit. Domlouvani jízd probíhalo bez problémů a jízdy byly pohodové, občas sice trochu zvýšil hlas, ale právě tím jsem se naučila ty chyby neopakovat. Takže doporučuji!
vloženo: 11. listopadu 2015
vložil: Monika Svatošová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Stresujicí člověk, který vás nenaučí řidit. V autě kouří, žákum nadává. Jak už tady bylo mnohokrát psáno, jestli chcete aby jste u pana Ptáka autoškolu udělali, připravte si minimálně 6000 Kč navíc. Dle mého názoru u něj autoškolu udělají pouze jeho přátelé. Nejhorší autoškola v Ostravě. Za mě rozhodně nedoporučuju.
vloženo: 15. října 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Hrůza nebudu tu psát slohy jako ostatní, Pan pták je odraz dnešní doby. Jde jen po penězích po ničem jiném.. Nenechte se zmást počáteční cenou kurzu! a připočítejte cca 5000 kč za reparáty.
Lada.
vloženo: 15. října 2015
vložil: Lada, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S panem Ptákem nikdy nebyly problémy, veškerá komunikace přes telefon k přeorganizování jízd atd. skvělá. Co se týče jízd, tak ty byly pohodové, kdykoliv jsem něčemu nerozuměl, hned, nebo po jízdách mi vše vysvětlil. Při špatném zajetí křižovatky jsme se k ní třeba znovu vrátili a už jsem jí projel bez chyby. Výuka v čisté učebně byla skvělá. Probírali jsme snad vše. Kdo nechtěl, nemusel. Já si odseděl většinu a i když byly začátky pro mě nezáživné, jelikož to byly banality, tak si dal čas a probral to s ostatními, kteří v něčem tápali. Zároveň pan Pták rád vtípkuje, takže je to zase něčím okořeněné. Zkoušky jsem složil hned na poprvé a vše mi bylo jasné. Před zkouškou jsem nebyl vůbec nervózní, věřil jsem, že mě připravil na 100%.
vloženo: 3. září 2015
vložil: Ondřej Žáček, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkově spokojen, hodiny vedeny v pohodovém, přátelském duchu. Naučí, trpělivě, vše bez velkého stresu. Doporučuji.
vloženo: 25. června 2015
vložil: Ondřej Klézl,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan M.Pták je skvělý instruktor. Opravdu dokáže naučit. Pohodový a hodně trpělivý. Ke zkouškám mě dokázal opravdu skvěle připravit. Já sama jsem dala zkoušky na 1.pokus.
vloženo: 2. června 2015
vložil: Markéta , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan Pták rozhodně ví o čem mluví a jeho přístup je více než příjemný. Je vidět, že svou práci dělá s nadšením a jeho cílem je opravdu dát svým žákům cenné zkušenosti.

Tato autoškola vás nenaučí pouze ke zkouškám, ale hlavně na provoz po nich. Praktické řešení situací a individuální přístup je zde samozřejmostí.

Všemožné tipy a triky, které bychom jinak zjistili až z nepříjemných situací v opravdovém provozu jsou v této autoškole k dispozici, stačí jen dávat pozor.
vloženo: 2. června 2015
vložil: Petr Sedláček, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den. Jsem neuspěšný absolvent kurzu autoškoly pana Ptáka. Na úvod napíši že mě tato hrůza vyšla na 23 300 Kč a to jsem AU ani neudělal. První jízdy byly v celku pohodové, smáli jsme se popíjeli nealkoholické pivo a kecali o životě. Ovšem jak došlo na lámaní chleba (závěrečné zkoušky) začal jednat jako bysme se nikdy neviděli. Při absurditě ihned zabrzdil a vyhodil mě z auta. Jeho jednání je odstrašující. Potom co se mi omluvil jsem to nějak vzal přes sebe a domluvil si další jízdy ,takto to sice již neskončilo ,ale byl zákeřný a i při úplných banalitách ihned skončil jízdy. Dělal jsem celkem 14x jízd. Při posledních jízdách když jsem měl již nervy v kýblu se mi vysmál a řekl ,že s takovou to neudělám. Ukončení jízd bylo např. díky špatně otevřenému okénku u spolujezdce (prý na něj foukalo). Celou věc jsem měl chut odevzdat policii ,ale kdo by mi věřil? Po té co jsem chtěl alespon slevu na další jízdy. Začal mi nadávat do idiotů a nesvéprávných hlupáku. Dokonce si neodpustil výhružky na rodinu a udělal mi oheň na ruce! Děkuji.
vloženo: 24. dubna 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    Nelíbil se mě přístup pana ptáka k žákům. Nadávky za jízdy do de**lů a do kre**nů jsou velice nepříjemné a stresující. Já sám jsem tuto autoškolu absolvoval. Když jsem pan pták přebíral peníze byl takový milý a usměvavý, Jak jsem ho viděl poprvé, myslel jsem si, že autoškola s ním bude příjemným zpestřením výuky, jenže opak byl pravdou. Když jsem poprvé sedl za a pak jsem udělal jednu malou chybičku, začal mi strašně zprostě nadávat (většího idiota v životě neviděl, že když jsem mentálně zaostalý, tak proč se učím jezdit, že jsem de**l, kre**n, ho**do, a podobné urážky). Tyto výroky se mě velice dotkly. Za jízdy strašně moc kouřil a smrděl tabákem.
vloženo: 10. dubna 2015
vložil: Lukáš Peroutek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan M.Pták je výborným učitelem s kvalitním přístupem k žakům,se vším je schopen poradit a mít takovou tu lidskou trpělivost.Hodiny teorie byly a jsou na výborné urovni.Takže tuto autoškolu mužu jen a jen chválit a určitě doporučit svým známým.
vloženo: 6. července 2014
vložil: Adam Majer,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Michal Pták mi byla doporučena kamarádkou. Ze začátku jsem byla velice spokojena, pan Pták byl vcelku příjemný a dokázal vnutit žákovi znalosti do hlavy. Pak přišla první zkouška, kterou jsem tedy úspěšně neukončila (má vina). Od té doby jsem si dokupovala kondiční jízdy, přístup pana Ptáka se začal měnit. Já začala cítit k řízení jen averzi a do auto jsem sedala znechucena. Pan Pták začal být netrpělivý, při mé chybě po mě začal v autě řvát. Nebylo jízdy, kdy by se tak nestalo. Chápu to, že mi potřeboval vysvětlit chybu, ale pro mne to bylo značně nepříjemné a sráželo mi to sebevědomí, které jsem poté ztrácela na zkouškách, kde jsem dělala zbytečné chyby. Místo toho, aby mi poradil, jak mám chybu napravit a co udělat jinak, křičel po mě, že se neučím teorii a co to jako dělám. Místo toho, aby mě podržel či mi alespoň řekl, co dělám dobře a co mi jde, srážel mě. Po neúspěšné zkoušce jsem od něj akorát slyšela - měla jste si dokoupit více jízd, chtělo by to více jízd apod. Po 6. neúspěšné zkoušce, kdy jsem byla opravdu vystresovaná (nejen po zkoušce, ale i z pana Ptáka), jsem přestoupila do jiné autoškoly. Zde mi stačily dvě kondiční jízdy a zkoušky jsem úspěšně udělala. Učitel byl hodný, kromě chyb mi předal také seznam předností a narozdíl od pana Ptáka jsem odcházela s pocitem, že sice dělám chyby, ale řídím dobře a chce to jen cvik. Toť vše. Tuto autoškolu bych doporučila na základní výcvik, max. první dvě zkoušky a pak pelášit pryč!
vloženo: 19. dubna 2014
vložil: K.Čajanková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkový dojem z autoškoly vynikající, profesionální přístup, klidný a nevulgární lektor, výborná úroveň znalostí a ochota se vším poradit a naučit.
vloženo: 30. listopadu 2013
vložil: Radek Sýkora,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mohu jen doporučit. M. Pták má neskutečnou trpělivost. Pokud naučil jezdit i takové nemehlo jako jsem já, tak klobouk dolů. Je důsledný, poctivý a dbá na to, aby něco naučil. Sice je rázný v teorii, zkouší dříve naučené na každé další lekci, ale vše vysvětlí a o tom to je, něco se naučit, umět bezpečně a plynule jezdit, ne dostat ŘP co nejlevněji a bez vlastního přičinění. To se pak u zkoušek a později v praxi pozná.
vloženo: 20. července 2012
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byl jsem velmi spokojen. Zkoušky napoprvé bez jediného problému.

Nebyl jsem zrovna vzorný student, maximální vstřícnost lektora a nekonečná trpělivost, jinak to ani nelze nazvat, mě zcela odzbrojily.
vloženo: 6. června 2012
vložil: Miroslav Čopian,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ja spokojena nebyla.Dle meho nazoru to neni clovek,ktery by mel nekoho neco ucit,nema na to charakterove vlastnosti.Autoskolu jsem delala jiz drive,a mozna se neco zlepsilo k lepsimu.Tehdy - neustale si "pujcoval" cigarety,chodil nakupovat do kauflandu,neco si vyrizoval v garazi,doma...proste kdekoli a cokoli,jen at se hodina co nejvice zkrati.Bylo jen velmi malo hodin,ktere mely standardni delku.Ja rozhodne nedoporucuji.Dle me frajirek,ktery se snazi zaujmout,ovsem sve sily precenuje.Jeste jednou zduraznuji,ze autoskolu jsem delala jiz drive,takze je mozne (a ja tomu chci verit) ze se spousta veci zmenila k lepsimu.
vloženo: 19. února 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bohužel s touto autoškolou jsem nebyla moc spokojena, pan Pták chodil pozdě na jízdy a vyřizoval si v průběhu jízd sve osobní záležitosti, takže některá jízda která by měla trvat hodinu a pul travala 50 minut. Určitě bych nedoporučovala
vloženo: 6. prosince 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byla jsem nadmíru spokojená.Učitel je pedant a to je velice dobré,aby se člověk naučil.Cena kurzu velmi dobrá.Mohu doporučit!!!Hela
vloženo: 5. listopadu 2009
vložil: Helena Tomanová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    Moje zkušenost je kladná,neměl jsem problém.Lidi pokuď něco nevíte,nebojte se zeptat rád vám poradí ale chce to především učit se,učit se a zase učit.Mohu jen doporučit a hlavně nezapomeňte že nejste na závodním okruhu.Mějte se fajn a držím palce
vloženo: 14. září 2009
vložil: Michal,Vložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Michal Pták osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Michal Pták < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Michal Pták - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje