Autoškola Punčochář - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Punčochář

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Punčochář < <

Mým instruktorem byl pan Punčochář a dodnes tvrdím, že autoškola je můj nejhorší zážitek.Nevysvětlil mi jediný knoflík nebo páčku na palubovce. Nenaučil mě podélně parkovat, protože po jednom pokusu řekl, že to nemá cenu. Pokud vám něco nepůjde hned, přijdou hloupé řeči typu jestli jste postižení nebo po mrtvičce. Paní na teorii taktéž arogantní.
vloženo: 28. srpna 2020

Můžu jen panu Punčochářovi poděkovat za to, s jakou trpělivostí se mi věnovat a připravoval na zkoušky. Jeho zkušenosti a praxe jsou neocenitelné.
vloženo: 29. července 2019
vložil: Radka Slepánková, emailová adresa nezveřejněna

Teorie formou asi 3 přednášek, žádný trenažér, který jiné vyškovské autoškoly nabízí. Pan Punčochář, který byl mým řidičem-instruktorem, neměl problém přijít o 5-10 minut pozdě na jízdu nebo ji ukončit dříve. Jednou jsem na něj čekal a až přišel, šli jsme spolu do 1 km vzdálené garáže pro auto. Nebylo raritou vozit ho do obchodu, kde strávil mých 15 minut, které jsem mu zaplatil. Řeči měl občas opravdu hloupé. Myslím si, že takto se chová k mladým, kterým autoškolu zaplatí rodiče a nedovolí si protestovat... No, dnes (autoškolu jsem dělal před 6 lety) bych mu takové jednání nedaroval.
vloženo: 16. července 2017
vložil: Tomáš, emailová adresa nezveřejněna

Tak trochu nechápu negativní reakce..Dělal jsem sk.A,B a musím říct naprosto pohodová autoškola, která vás naučí opravdu řídit. Nikdy nebyl sebemenší problém, perfektní lidi, kteří rozumí své práci a mají ji rádi. Jsem moc rád, źe jsem si ji vybral.
vloženo: 1. května 2012

Celkový dojem z této autoškoly mám celkem dobrý. Za instruktorku jsem měla slečnu Zukalovou, byla velmi příjemná, se vším mi radila. Jediné mínus byla délka kurzu, jízdy jsem měla 1-2x týdně, někdy se stalo, že jsem měla jízdy 1x za 14 dní...
vloženo: 18. ledna 2012

vloženo: 16. července 2011