Autoškola Redax

kontaktní údaje

MottoAutoškola převážně vážně

Popis autoškoly

Jsme autoškola Redax, Vaše Ostravská !!! autoškola. Jsme tady pro Vás už více než čtvrt století a po celou tu dobu úspěšně vychováváme a připravujeme nové řidiče na jejich budoucí řidičskou kariéru.

Disponujeme moderním a novým vozovým parkem a učíme naše klienty používat všechny systémy a vymoženosti, které současná nová vozidla nabízejí.

Všichni instruktoři autoškoly Redax jsou profesionálové nejen jako řidiči, ale také jako instruktoři. Své zkušenosti předávají s maximální nasazením Vám, klientům autoškoly Redax.

Vozový park osobní automobil:
  • Škoda Roomster (rok výroby 2015) [benzín] (Plná výbava, klimatizace, tempomat, palubní počítač)
  • Volkswagen Golf VII (rok výroby 2016) [benzín] (Plná výbava, klimatizace, tempomat, Auto Hold, park čidla)
  • Škoda Yeti (rok výroby 2017) [benzín] (Plná výbava, automat DSG, klimatizace, tempomat, Auto Hold, park čidla)
  • VW Golf Sportsvan (rok výroby 2019) [benzín] (Plná výbava, klimatizace, adaptivní tempomat, Auto Hold, park čidla)
  • Seat Arona (rok výroby 2020) [benzín] (Klimatizace, tempomat, Front Assist, asistent rozjezdu do kopce, park. čidla)
  • Volkswagen Passat (rok výroby 2018) [nafta] (plná výbava, park. senzozy, Auto Hold, Front Asist, tempomat, klimatizace)
  • Audi Q2 (rok výroby 2018) [nafta] (plná výbava, park. senzozy, Auto Hold, Front Asist, tempomat, klimatizace)
Autoškola Redax byla doposud ohodnocena 25krát s průměrným počtem 4.24 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola Redax - navigace