Autoškola Ladislav Rendl - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Ladislav Rendl

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ladislav Rendl < <

Pan Redl je možná výbušný, ale jeho rady, které mi rozčíleně podával, se mi zaryly do paměti a často si je v provozu chtě nechtě připomínám, i to ze mě dělá lepšího řidiče. A pokud někdo na pana Rendla nadává, tak byl úplně nemožný, nebo během jízd ohrožoval sebe a provoz. Když vám řekne, že jste úplně blbej, tak má asi pravdu, ale když se budete snažit, tak vás naučí. Pana Rendla doporučuji. A cena kurzů je podle mě normální, ani drahá, ani nejlevnější, zkrátka platíte cenu přiměřenou kvalitám.
vloženo: 31. března 2020
vložil: Pan Semelka, emailová adresa nezveřejněna

nevim proč všichni řeší tolik zvýšení hlasu... správnej autoškolák by měl čas od času zvýšit hlas, aby si člověk uvědomil co dělá špatně. a kdyby všichni dělali přesně to co se od nich žádá ( tzn. řídili pořádně ), tak by ani toho nebylo třeba. naučil sem se tu skvěle řídit a vůbec toho nelituju. super autoškola se skvělym a férovym lektorem/instruktorem ;)
vloženo: 4. února 2011
vložil: Daniel Nam,

sice je pravda,že hlas zvyšuje,ale zas fakt naučí.vryje se vám to do paměti.a musíme si uvědomit,že se v autě fakt můžeme zabít.
příprava na zkoušky super. opravdu se vám pan Rendl věnuje.a to že přijde machýrek a myslí si,že vše umí a na konec umí h.... tak ano dostane pěkně sprdana.
vloženo: 27. prosince 2010
vložil: katka, emailová adresa nezveřejněna

Instruktor je dement, hrozný nervák!
vloženo: 26. prosince 2010
vložil: Horáček,

.
vloženo: 16. ledna 2010