Autoškola RH+ - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly RH+

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola RH+ < <

Jako asi každý má jiné očekávání od své autoškoly, někomu učitel vyhovuje a někomu zase ne za mně to byl příjemný přístup, učení teorie je trochu slabší než u jiných autoškol ale pokud se budete učit zvladnete to&#128521;, přístup k žákům během jizdy je dobrý jde o to aby jste si toho co nejvíce zapamatovaly apd.Tuto autoškolu hodnotím 9/10&#128077;
vloženo: 20. srpna 2022

Skvělý přístup pana Holuba, hodiny probíhají v klidu, bez stresu, s těšením na další hodinu. Jízdy je možné domluvit jak na všední dny v podstatě od rána do večera, tak i na víkendy, podle potřeb studenta. Určitě ráda doporučuji. Příprava na závěrečnou zkoušku byla výborná a tak jsem to zvládla díky této autoškole na poprvé a bez problémů! :)
vloženo: 3. září 2018

Autoškolu RH+ určitě doporučuji všem a to přístupem i vozovým parkem.
vloženo: 27. července 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Dobrý přístup, trpělivost i pochopení, zkrátka výborná autoškola. Určitě bych ji doporučila.
vloženo: 25. září 2014
vložil: jméno nezveřejněno,

Pokud máte s autoškolou RH+ osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola RH+ < <

Autoškola RH+ - navigace