Autoškola Říčany - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Říčany

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Říčany < <

Absolvovala jsem jen kurz na osobní auto, ale doporučuji všema deseti. Přístup vstřícný a profesionální. Instruktor je sympatický a pohodář, se kterým se dá přátelsky bavit, a zároveň umí naučit a připravit na zkoušku. Mimochodem jsem ani jednou nezažila, že by na mě zařval, i když jsem taky byla občas s tím řízením asi i na facku. Testy i praktickou zkoušku jsem dala napoprvé. Je pravda, že je v autoškole ještě druhý instruktor, s tím zkušenost nemám, ale slyšela jsem vesměs taky kladné ohlasy od spoluúčastníků kurzu. Doporučuji.
vloženo: 21. srpna 2019

super
vloženo: 29. června 2016

Pokud máte s autoškolou Říčany osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Říčany < <

Autoškola Říčany - navigace