Autoškola Riders - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Riders

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Riders < <

vloženo: 11. září 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

hodnotim to velice na vybornou od zacatku az do konce se vam tam venuji maksimalnim usilim kdyz to neflakate a nepestujou tam zadne rychlo kvasky jak v nekterych autoskolach cerstvy apsoluvent
vloženo: 4. července 2014
vložil: nemec,

V autoškole Riders jsem si dělal řidičské oprávnění skupin A1, B, BE i A a vždy maximální spokojenost co se výuky, přístupu i ceny týče. Kdybych si chtěl rozšířit opět ŘP je pro mě Riders jasnou volbou.
vloženo: 19. června 2013
vložil: Honza, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Riders osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Riders < <

Autoškola Riders - navigace