Autoškola RKO - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly RKO

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola RKO < <

Autoškola a její zaměstnanci ( instruktoři) dělaly svou práci profesionálně a výborně nás připravili ke zkouškám které jsme beze nejmenších problémů zvládli mockrát jim za to díky.
vloženo: 13. března 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

U autoskoly RKO, stejne jako u kazde jine autoskoly, zalezi zejmena na tom, jakeho dostanete instruktora. Delal jsem tam asi pred pul rokem skupinu B, pokusim se popsat sve zkusenosti.

Vyuka teorie - Tato autoskola klade velky duraz na teorii. Na zacatku kurzu si Vas pozve majitel autoskoly, pan Kubicko, a probere s Vami zakladni pravidla provozu a situace na krizovatkach. Zde take obdrzite sesit, do ktereho si prehledne zapisujete veskere poznatky. Instruktori doporucuji vybavit se nejnovejsi ucebnici od Zdenka Schrötera, nicmene nenarazil jsem na nejmensi problem pri studiu z ucebnice od stejneho autora, ovsem ve verzi z roku 2010 (tedy 2 roky starou). Durazne bych vsak doporucil opatrit si CD prilozene k ucebnici (moznost koupe primo v autoskole RKO za cenu 20 Kc), hodi se zejmena na nauceni se "technicke". Po nekolika hodinach s p. Kubickem se konecne zapisete na prvni jizdu. Pote si Vas vezme "do parady" druhy instruktor, Emil. Dava Vam cenne informace, nicmene pri svem projevu je dost arogantni a jedna s Vami, jako byste nedisponovali zadnym inteligencim potencialem (viz nize). Behem celeho kurzu probihaji ctvrtecni hodiny vyuky teorie. Doporucuju alespon nekolik hodin navstivit. Ty se skladaji ze 2 casti. V prvni casti vyplnujete na pocitacich testy nanecisto. Po vyhodnoceni sve chyby rozeberete s p. Kubickem, ktery vzdycky ochotne vysvetli, co je potreba. Pote prednasi Emil, v kazde hodine rozebira urcite tema - napr. znacky, krizovatky, prozradi take, na co si dat pozor u zaverecne zkousky. Nakonec, jeste nez ukoncite kurz zkouskou, se s p. Kubickem domluvite na jedne hodine, kdy spolecne zopakujete otazky z "technicke" - ze strany p. Kubicka je tak odvedeno maximum pro Vase uspesne slozeni zkousky.

Vozovy park:
Peugeot 206 - auto, na kterem se zacina, je dost opotrebovany, avsak pro potreby zacatecniku zcela vyhovuje.
Kia - neoblibene auto u vetsiny ucastniku autoskoly, ma az precitlivele pedaly i ovladani.
Honda Jazz - zcela nove auto (porizene r. 2012), dobre jizdni vlastnosti, vetsina studentu ho voli pro zaverecnou zkousku.
Ford Galaxy - auto, ke kteremu se dostanete, pouze pokud s Vami pojede jako instruktor pan Kubicko, dobre se ovlada i jezdi.

Vyuka jizdy - zde je alfou a omegou Vaseho uspechu ci neuspechu volba instruktora.
Pavel - instruktor, se kterym je autoskola naprosto v pohode, pri jizdach vtipkuje, Vase chyby v klidu vysvetli a zadnym zpusobem Vas zbytecne nestresuje. Uz od zacatku vyuka probiha v aute. Pokud vsak ma nejaky student problemy a dela porad dokola chyby, rekne, ze uz ho to nebavi a nechce s nim jezdit. Jinak jsem vsak na Pavla neslysel jedinou stiznost.
Emil - clovek, ktery absolutne nepatri na sve misto. Zrejme velkym omylem se stal instruktorem v autoskole, jinak si totiz jeho chovani pri vyuce jizdy nedokazu vysvetlit. Uz od zacatku na vas krici, chova se naprosto neprofesionalne a svym pristupem Vam autoskolu dokonale znechuti. Za cast jizd, kterou jsem s nim absolvoval, jsem nezaznamenal nejmensi pokrok. Povazuji to za ztratu casu, kterou jsem si pozdeji musel vynahrazovat v jizdach, ktere jsem si doplacel. Nevim, jestli v autoskole RKO uci i v soucasne dobe, nicmene radim domluvit se s p. Kubickem tak, aby s Vami tento clovek nejezdil.
Rudolf Kubicko - majitel autoskoly, clovek s obrovskymi zkusenostmi. Vyuka s nim probiha v klidu, jeho poznamky jsou vecne a presne vi, co Vam ma rict. Nejezdi s uplnymi zacatecniky, tak, ze by s nekym absolvoval cely kurz, studenty si bere spise az na posledni jizdy pred zkouskami. Nicmene doporucuji - pokud si budete jizdy priplacet, vyzadujte, aby s Vami jel prave on.

Cena - autoskola uvadi "8000 Kc se vsim vsudy", nicmene jeste platite ze sveho dalsich 700 Kc na urade, kde vykonavate zkousku. Cena za jizdu navic je 350 Kc.

Zaverecne zkousky - Probihaji na Mestskem uradu Slapanice, ten se nachazi v Brne naproti Zvonarce. V prubehu autoskoly tam pravdepodobne alespon jednou zajedete, abyste si nacvicili pripadne vyjizdeni z tamejsiho parkoviste pri zaverecne zkousce. Od zkusebnich komisaru nemusite cekat zadne zakernosti.
vloženo: 24. srpna 2012

Autoskolu Kubicko muzu vrele doporucit. Jsem docela stresovy clovek a pristum insturkora me velmi mile prekvapil. Byl velmi trpelivy, prijemny a profesionalni. Zkousky jsem pak dala na podruhe a to jsem opakovala jen testy. Z autoskoly mam jen dobre dojmy a do ted ji vsude doporucuji.
vloženo: 20. srpna 2012

Dělala jsem tady skupinu B, záleží, kdo vás má. Jeden z těch instruktorů je strašnej *****, akorát na vás u jízdy řve. Jinak bylo všechno bez problémů.
vloženo: 6. ledna 2012

zkrátka a jednoduše nemohla sem sa dočkat na další autoškolu....připravili mě suprově na zkůšky....su ráda že sem tam byla =) a hlavně sem si dobře povykládala s instruktorama =D
vloženo: 20. září 2010

autoškolu ostatním doporučuji