Autoškola Robin - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Robin

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Robin < <

Velmi dobrá volba pohodový instruktor a skvělá cena. testy i jízdy na poprvé s přehledem. u jízd s instruktorem klid a přehled
vloženo: 7. října 2014
vložil: Petr,

Doporučuji pana Běgeře, velice sympatický učitel, který vás skvěle připraví na zkoušky. Petra
vloženo: 8. června 2013
vložil: Petra, emailová adresa nezveřejněna

S autoškolou Robin, jsem byla velmi spokojená! Všem doporučuji. Velmi příjemný a trpělivý instruktor, který byl ochoten přizpůsobit čas jízd dle mé potřeby-víkendy, večerní hodiny. Nenadával, nekřičel a nekouřil! Kuřáckými pauzami ani nijakým jiným způsobem mě neobíral o čas, který jsem měla strávit v autě.Při zkouškách podržel!Mohu jen doporučit!
vloženo: 7. dubna 2013

Lépe jsem si nemohla vybrat. Instruktoři jsou super, neřvou, naučí a vždycky vám vyjdou vstříc :)Nedovedu si představit, že by byla ve městě nějaká lepší autoškola. Opravdu doporučuju :)
vloženo: 8. prosince 2011

Služby AŠ Robin jsem využila dvakrát, před pár lety řidičák sk. B a letos řidičák na velkou motorku, pokaždé jsem byla velmi spokojená. Příjemné jednání, dobrá domluva, žádný stres a křik. Na jízdy jsem se vždy těšila, byla to pro mě zábava a příjemné odreagováni.
Obdivuji odvahu a trpělivost svého instruktora, p. Běgeře, protože první jízdy byly strašné, nemluvě o tom, že sem sotva dosáhla nohama na zem a motorka vážila 3x víc než já. Ale stačilo pár dobrých rad a úspěšně jsme dojeli až ke zkouškám, které jsem zvládla napoprvé.
Vřele tuto autoškolu doporučuji.
vloženo: 21. července 2011
vložil: Martina Mikolášová,

Ze zkušenosti ženy, která dříve za volantem seděla jen v autě na autodromu hodnotím tuto AŠ velice kladně. Jak v přístupu, tak ve výuce, tak v komunikaci.
Za celý kurz jsem nezažila, aby na mě instruktor během jízd křičel. Místo toho jsem si několikrát vyslechla "přednášku" o tom, co jsem udělala a jaké to mohlo mít následky. Z mého pohledu to bylo velice trefné a účelné.
Při teoretické výuce jsme byli poučeni snad o všech možných dopravních situacích a upozorněni na nejčastější chyby.
Zdravotni příprava byla z části také praktická, tudíž mám předpoklad, že v nutném případě si na něco vzpomenu a zareaguji správně.
Rovněž v technickém směru jsem schopna si sama poradit v základních věcech, typu výměna kol, pojistek atd.
Takže můžu AŠ Robin doporučit
vloženo: 14. února 2011
vložil: Kolibová Petra, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Robin osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Robin < <

Autoškola Robin - navigace