Autoškola RONE CAR - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly RONE CAR

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola RONE CAR < <

Text vložený provozovatelem autoškoly: Chtěla jsem tímto poděkovat, za vlídný a profi přístup od p.Navrátila. Marcela
vloženo: 26. listopadu 2015

Když jsem poprvé začínala , tak hned mi pan Navrátil přišel velmi sympatický a velký pohodář. Nelituji, že jsem dala na náhodu a vybrala podle ceny. Učitel nabízí všechno co si můžete přát, je ohleduplný, vstřícný, milý, klidný a přistupuje k lidem velmi dobře. Jeho jízdy byly v klidu a všechny dopravní situace, které se mohou stát vysvětlil. Naučil všemu co bylo potřeba a ještě s Vámi pokecal a dokázal uklidnit.
Velmi doporučuji toho učitele a nebudete litovat.
vloženo: 8. dubna 2015
vložil: Eva Zářecká ,

Po přihlášení do této autoškoly se mě ujal učitel, který mě byl schopen poskytnout plnohodnotné informace a při řízení vozidla jsem měla velmi slušné vedení. Aneta
vloženo: 4. června 2014
vložil: Aneta Párová, emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu můžu jenom doporučit! :) cena je dobrá a hlavně pán je moc milej a dobře vše vysvětlí a btw. učebna je asi necelých 10 min od hl. nádraží! :) na benešovce je asi jenom kancelář :) takže kdo váhá rozhodně jděte do toho! :)
vloženo: 9. června 2013
vložil: Mek,

V říjnu 2011 jsem absolvovala s panem Navrátilem několik kondičních jízd, abych se nebála vyjet na silnici (jelikož jsem po autoškole 12 let neseděla za volantem - neměla jsem k dispozici žádné auto několik let, a pak už jsem se bála). Pan Navrátil je mimořádně pohodový, vstřícný lektor; nepociťovala jsem žádný stres z toho, že jsem udělala nějakou chybu, ani obavy z nezvládnutí auta. Autíčko Suzuki se dobře řídilo. Během jízd jsme zopakovali i pravidla silničního provozu a zodpověděl mi všechny dotazy ohledně techniky řízení.

Pana Navrátila jsem doporučila pro kondiční jízdy i své kamarádce. Tuto autoškolu jsem si vybrala na základě příznivé ceny kondičních jízd.

Od té doby se snažím řídit kdykoli to jde, mám za sebou už několik tras kolem 60km, z nichž jedna byla dokonce za tmy :)
vloženo: 14. listopadu 2011

Pokud máte s autoškolou RONE CAR osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola RONE CAR < <

Autoškola RONE CAR - navigace