Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Roubal - diskuze 

Návrat zpět do sekce Pro autoškoly


Roubal těžký cholerik



 
  • Od: ing. Pavel Mareš Roubal těžký cholerik
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Roubal, Plzeň

    Já Vám nechci pane Roubale moc lichotit, ale vy jste naprosté hovado. Tohoto člověka jako instruktora nebrat, je to naprostý cholerik! Ten pán by tuto práci vůbec neměl dělat, ubližuje žákům a konec koncům i sobě. Čekejte opravdu jen špatný přístup. U závěrečných zkouškách (jízdy) mi přišlo, že je proti mně nejen komisař , ale i pan Roubal. Nechápu.

    REAGOVAT
    Vloženo 13. října 2016 (08:31) uživatelem ing. Pavel Mareš z IP adresy 212.79.XXX.X
    • Od: Roubal Petr ( ) RE: Roubal těžký cholerik
      Dobrý den pane Mareš,

      protože u mne v Autoškole žádný Mareš nebyl ani není,tak se domnívám,že se asi bude jednat o jinou Autoškolu než v Plzni. Nebo se mýlím a jedná se o někoho z minulosti? V tom případě se Vám divím,že se takto vyjadřujete až dnes? O jakou skupinu řidičského oprávnění se jednalo?

      Děkuji za odpověď Roubal Petr

      REAGOVAT
      Vloženo 13. října 2016 (09:43) uživatelem Roubal Petr ( ) z IP adresy 89.103.XXX.XX
      • Od: ing. pavel mareš RE: RE: Roubal těžký cholerik
        A,B - mnoho let, nebylo to s Vámi jednoduché. Doufal jsem, že Vás už nepotkám, bohužel se tak stalo, nedávno při C,E na náklaďáku pana Sládka při závěrečných jízdách. Moc jste mi pomáhal, když jste třeba treatrálně kroutil před komisařem hlavou, že jsem si včas nevypnul stěrače. :-))) A pak jste se s ním smál, co to jako pouští vůbec do náklaďáku. No zkoušky mám a také mám mnoho kilometrů za sebou.
        Pane Roubale tato práce instruktora autš. se s Vaši cholerickou a nervózní povahou neslučuje.

        Reaguji až teď, když jsem náhodou našel odkaz na hodnocení Vás jako parádního instruktora. Takže svým příspěvkem chci dát šanci opačnému názoru.

        Je toho celkem dost, co si ještě z kurzu A,B pomatuji, ale dost už kritiky. Přeji Vašim žákům lepší přístup než jsem zažil já a mí spolužáci. A také přeji Vám, ať najdete konečně svůj vnitřní klid a práci, která Vás bude bavit.

        REAGOVAT
        Vloženo 13. října 2016 (10:27) uživatelem ing. pavel mareš z IP adresy 212.79.XXX.X


Ostatní příspěvky v diskuzi:

Na této stránce je zobrazen příspěvek Roubal těžký cholerik v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.

Navigace:


Autoškola Roubal - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje