Autoškola Rozehnal - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Rozehnal

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Rozehnal < <

takový hnus jsem dlouho nezažil, autoškola si stoho děla obrovsky byznys , arogance učitelu p. H...,nechutný , nepřistupny , nenauči jezdit, ma to absolutně na haku, testy vas nechaji udělat a na jizdach si vas vychutnaji, jizdy vas nenechaji udělat dělate 3-4-5 krat a pořad platite, komisař je největši šmejd, dělaji naschvaly při jizdach abyste to neudělali, ne že ten kurz stoji tolik peněz ale jěště vydělavaji na jizdach, tuto autoškolu považuji za největši podvodniky co znam.
tuto autoškolu NEDOPORUČUJI NIKOMU !!!!!
jsou jenom vyhozene penize, běžte radši do jine autoškoly, zjistil jsem že jizdy povoluje pouze holkam, pokud nechcete vyhazovat penize do kanalu tak běžte do jine autoškoly. davam pouze 10% a to musim jinak bych mu nedal vůbec nic.
vloženo: 3. prosince 2018

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dobrý den, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaše hodnocení. Velmi nás mrzí nastalá situace. Ta se dá v drtivé většině případů vyřešit v rámci komunikace žáka s autoškolou, protože možností řešení je více.

Pokud jste nebyl spokojený s výukou našeho učitele rádi bych věděli, kterého přesně učitele se to týká. Z vaší recenze toto nelze poznat, protože u nás za celou dobu existence nejezdil učitel začínající písmenem H.
Na našich žácích za každou cenu nevyděláváme, naopak jim poskytujeme první opakovanou zkoušku zcela zdarma.
Zkoušky nesabotujeme a například poslední zkoušky, které byly v naší autoškole ve Frýdku-Místku před více než 2 měsíci, byly zcela úspěšné. Nesnažíme se vydělávat za každou cenu a další jízdy po neúspěšném složení zkoušek je pouze na rozhodnutí žáka, protože nemůžeme klienty nutit k nákupu dalších jízd. U nás si každý žák plánuje jízdy individuálně, podle sv&yacu te;ch mo žnosti a to se týka i jízd před opakovanou zkouškou, které jsou plánovány dle eventuálního požadavku žáka.
Pokud si myslíte, že u nás mohou jezdit pouze ženy, musíme nesouhlasit. V posledním ukončeném kurzu v FM převažovali muži a v současné době je situace přesně vyrovnaná.
Pokud narážite na práci komisařů, měl byste se obrátit na příslušný městský úřad, zkouška je zcela v režii a kompetenci komisaře.
Jestliže toto hodnocení vzniklo omylem, protože vůči posledním zkouškám má několikaměsíční zpoždění, nebo mělo patřit jiné autoškole, byli bychom rádi, kdyby jste svoje hodnocení smazal.

Pokud máte s autoškolou Rozehnal osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Rozehnal < <

Autoškola Rozehnal - navigace