Autoškola Miroslav Rudel - hodnocení a reference

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Miroslav Rudel < <

perfektní
vloženo: 4. ledna 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškola jednoznačně perfektní, doporučuji !
vloženo: 5. prosince 2011
vložil: David Zajíček,

Dobrá,rychlá,levná autoškola :D doporučuji
vloženo: 28. listopadu 2010
vložil: carda, emailová adresa nezveřejněna

Průběh kurzů v pohodě. Dobře se variabilně přizpůsobují. Absolutně ideální připravení na zkoušky, vše bez problémů až na někdy zbytečně nervního instruktora ale nemůžu to srovnat a stejně myslím že být lépe připravený a projít autoškolu méně znuděně je lepší něž úplná pohoda a nakonec problém u zkoušek, nebo mrtvola na silnici. Rozhodně zlepšit nervnost instruktorů (mysleno více ze srandy ale trochu i vážně), otázka jestli je to někde lepší.
Rozhodně doporučuji, dá se s nima domluvit a řidičák je za chvíli v kapse :-D (jen ty nervíky občas utekly a párkrát je potřeba kopnout instruktora do **** když to přežene kvůli blbině)
vloženo: 28. srpna 2010

Pokud máte s autoškolou Miroslav Rudel osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Miroslav Rudel < <

Autoškola Miroslav Rudel - navigace