Autoškola Rychle - hodnocení a reference

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Rychle < <

vloženo: 5. června 2012
vložil: jméno nezveřejněno,

Měla jsem zde kondiční jízdy po 10letech neřízení.Šla jsem na doporučení známé a já můžu opět jen doporučit.Byla jsem naprosto spokojena.Instruktor na svém místě- povzbudil,dodal odvahu,vše perfektně vysvětlil.A cena jízd nejlepší v Ostravě!
vloženo: 29. září 2011

V autoškole-rychle jsem byl velice spokojený,náš rychlokurz byl za cenu normálního kurzu. Kurz byl od začátku precizní a ke zkouškám jsem šel výborně připraven. Celou zkoušku jsem díky mému instruktorovi zvládl na první pokus jako i dva kamarádi kteří dělali kurz se semnou. MOHU DOPORUČIT .Děkuji
vloženo: 3. února 2011
vložil: jméno nezveřejněno,

Kurz probíhal velmi rychle,pan Sukeník je velmi dobrý učitel,zkoušky jsem zvládla na první pokus a je to díky jeho trpělivosti a ochotě. Jízdy jsem si mohla domluvit vždy,jak jsem měla čas.
velmi doporučuji autoškolu všem,kteří chtějí mít řidičák. A myslím,že zvládám řízení auta velmi dobře.
Takže děkuji této autoškole a hlavně panu Sukeníkovi!
vloženo: 2. února 2011

Pokud máte s autoškolou Rychle osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Rychle < <

Autoškola Rychle - navigace