Autoškola Safo plus - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Safo plus

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Safo plus < <

Parádní přístup a rychlé vyhotovení kurzu.
vloženo: 6. srpna 2019
vložil: Martin,

do autoškoly jsem chodila ráda, p. Odstrčilík je velice příjemný a všechno vysvětlí.
Na zkouškách jsem byla nervozní,ale jen protože jsem nervák, ale zkoušky jsem zvládla na první pokus, takže jsem připravena byla výborně.
Tuto autoškolu všem doporučuji, je za rozumnou cenu a přístup k žákum je prefekní.
vloženo: 12. srpna 2010
vložil: Kateřina Petříčková, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola byla super,profi pristup k zakum,priprava na zkouzky velmi skvela doporucuju všem tuhle autoškolu.
vloženo: 21. října 2009
vložil: Tomáš Mlčúch,

Pokud máte s autoškolou Safo plus osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Safo plus < <

Autoškola Safo plus - navigace