Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Martin Satýnek - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Martin Satýnek

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Martin Satýnek < <


   Dobrý den!

Ráda bych alespoň touto formou velmi poděkovala paní inženýrce Janě Satýnkové za výborné vedení během mého kurzu - po všech stránkách !
Životní okolnosti mne přinutily udělat si řidičský průkaz ve vyšším věku, navíc nejsem vůbec technicky zdatná!
Velmi oceňuji hlavně obrovskou míru trpělivosti i profesionality, se kterou se mi věnovala. Při jakémkoliv zmatku jsem se na ni mohla kdykoliv - tisíckrát znovu i se stejnými dotazy - obrátit !
Má opravdový dar vše SROZUMITELNĚ vysvětlit a hodiny probíhaly vždy v příznivé atmosféře Zároveň si vážím i její osobní zodpovědnosti , při které by nenechala nikoho přihlásit ke zkoušce, pokud by nebyl dostatečně připraven. Opravdu tu nejde především o finance, jak jsem toho byla svědkem v jiné autoškole. Autoškolu z výše uvedených důvodů
VELMI DOPORUČUJI!
vloženo: 17. února 2024
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Tuto autoskolu velmi doporučuji. Přístup jak paní Satýnkové, tak učitelů a pana komisaře byl velmi pozitivní a vřelý. Díky teoretickým hodinam jsem se nemusela tolik ucit doma a většinu znalostí ke zkouškám jsem si tak odnesla odsud. Jízdy byly velmi přínosné i díky profesionálnímu přístupu a trpělivosti pana učitele. Celkově jsem byla velmi spokojena a autoskolu vřele doporučuji!
vloženo: 18. ledna 2024
vložil: Anna S, emailová adresa nezveřejněna


   Doporučuji tuto autoškolu. Paní Satýnková je skvělá, její hodiny teorie umí bezvadně vysvětlit. I pan instruktor a komisař byli fajn. Jsem ráda, že jsem si vybrala dobře.
vloženo: 13. ledna 2024
vložil: Šárka,


   Autoškolu jsem vybírala podle recenzí a jsem ráda, že mohu také přidat jednu pozitivní. Velkou výhodou teoretické přípravy je možnost individuálního plánování. Teorie probíhá víceméně formou samostudia, je jen potřeba absolvovat 10 "lekcí" v rámci hromadných konzultačních hodin, které probíhají každé pondělí a středu (a nemusí to být 10 na sebe navazujících konzultací). Ty se nesou se v opravdu pohodové atmosféře - pokud máte z autoškoly strach, už při teorii s paní Satýnkovou získáte dojem, že to zvládnete. Jízdy jsem absolvovala s panem Zelenkou. Občas byla moje jízda o nervy, ale celkově jsem byla moc spokojená. Pan Zelenka je důsledný a opravdu připraví na zkoušku i samostatné ježdění. Pokud vám něco nejde, dokáže vymyslet jiný způsob, jak to vysvětlit a naučit.
vloženo: 3. srpna 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   
Pokud můžete, rozhodně si vyberte tuto Autoškolu.
Je to to nejlepší, co můžete udělat. Paní Satýnková je velmi milá ochotná paní, co vám ráda pomůže a vysvětli cokoliv ikdybyste se zeptali nastokrát že stále nerozumíte. Teorie probíhá v naprosto příjemné učebně s podklady od Z. Schrötera které si můžete budto jako CD nebo vytištěné u paní inženýrky dokoupit a je tam naprosto vše co budete k finální zkoušce i do běžného života, když si nebudete vědět na silnici rady. Jízdy jsem měl s fenomenálním panem Žaludem, který se sice na první pohled tvářil jako morous, ale když vás a vy jeho poznali, tak to byl člověk velmi milý, přívětivý, též velmi schopný a hlavě trpělivý, protože dobře věděl, že chce aby jeho žáci jezdili na silnici správně. Jsem oběma neskonale vděčný za bravurní přípravu a získání řidičského oprávnění. NEMĚNIL BYCH.
Zároveň je milé, že řidičákem to nekončí. Můžete se na paní Satýnkovou, i přes její pracovní vytížení, obracet s problémy na které narazíte v průběhu své samostatné jízdy, a ona vám vřele poradí, a nebo si vás opět pozve do autoškoly, kde se můžete opět doptávat na co jste narazili a celé to má takovou skvělou rodinou atmosféru.
Moc jsem si autoškolu užil a jen tak na ni nezapomenu
vloženo: 9. května 2023
vložil: Lukáš Čepelák,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Musím potvrdit, že jsou vážně nejlepší :)
vloženo: 14. září 2021
vložil: Filip, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V této autoškole jsem teorii absolvovala u paní Satýnkové a jízdy s panem Žaludem.Výklady paní Satýnkové byly jedním slovem DOKONALÉ,vše dopodrobna vysvětlí (i několikrát)zodpoví všechny záludné dotazy a z jejích hodin jsem odcházela s tím, že jsem se naučila plno věcí a to jen díky jejímu perfektnímu výkladu a přístupu k žákům.Na jízdy pan Žalud byl velmi,ale velmi trpělivý ,v klidu,bez stresu, poradil, vysvětlil, prostě instruktor jaký má podle mně být.Jsem moc ráda,že jsem si vybrala právě tuto autoškolu a myslím, že díky jejich přístupu jsem to vše zvládla a opravdu bych jí vřele doporučila.Špinarová Ivana
vloženo: 27. srpna 2021
vložil: Ivana Špinarová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Děkuju týmu autoškoly p. Satýnkové za vstřícný, lidský přístup, trpělivost a ochotu. Jsou to
úžasně milí a laskaví lidé.
Rudolf Ruszó
vloženo: 18. ledna 2018
vložil: Rudolf Ruszó, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Už od prvního dne skvělý přístup paní Jany Satýnkové na konzultačních hodinách, které rozhodně doporučuji, nebylo dne, aby se mi z jejích hodin něco nehodilo pro zítřek, učitel na jízdy pan Žalud, velmi milej a trpělivej, naučil, vysvětlil, moc děkuji a ve finále pan komisař z kterého šel strach, ale ve finále se i usmíval, takže si neumím představit, že bych autoškolu dělala jinde.. Jsem nadšená, dnes jsem dokončila autoškolu a dokonce se mi bude stýskat po učitelých, opravdu děkuji za vše z čeho budu celý život čerpat Amanda
vloženo: 30. května 2016
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Hodní lidé, lidský přístup, naučí a připraví nejen na zkoušku, ale i na provoz. Můžete si vybrat instruktora.
vloženo: 19. dubna 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dělal jsem autoškolu 2x, tu první (nejmenovanou v Mělníku) jsem ze zdravotních důvodů nemohl dokončit. Mohu tedy porovnávat a musím říct, že je to nebe a dudy.

V autoškole Satýnek šlo všechno jako po másle. V teorii vyjdou vstříc a je vidět, že opravdu chtějí, abyste měli znalosti a byli připraveni jak na závěrečné zkoušky, tak do běžného provozu, až si tu ten řidičák uděláte (a uděláte ;).

Při jízdách pak potěší naprosto vyklidněný instruktor s notnou dávkou trpělivosti, takže nemáte z jízd preventivní stres a neděláte tak zbytečné chyby.

Navíc důrazně doporučuji pořídit si v této AŠ nabízené učebnice "Autoškola? Pohodlně!". Opět mohu porovnávat a opět je to markantní rozdíl oproti té, kterou jsem koupil před lety (škodovka na přebalu).
vloženo: 21. března 2016
vložil: Kuba, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtel bych pochvalit tuto autoskolu a to diky vykladu pani Satynkove a panu instruktorovi Zaludovi diky temto dvou lidem jsem udelal zkousky a splnili mi prani mit ridicsky prukaz :-). Dekuji moc a preji hodne dalsich uspesnych ridicu :-)
vloženo: 15. ledna 2015
vložil: Marek Martan,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   I když mi není již náct,hodně jsem si chtěla udělat řidičský průkaz. Rozhodla jsem se pro autoškolu p. Martina Satýnka a nikdy jsem nezalitovala. Sama jsem to pojala jako dálkové studium,ale vše probíhalo naprosto hladce a krásně na sebe navazovalo. V první řadě bych chtěla poděkovat paní Janě Satýnkové za její perfektní teoretickou výuku,kterou vám podá naprosto jasně a to i zábavnou formou,takže se rozhodně nudit nebudete,přitom vše vám krásně vysvětlí. Nejvíce jsem se bála jízd,zde jsem byla přidělená panu Petru Satýnkovi. Naprosto souhlasím s předešlým hodnocením jeho osoby,vše krásně v klidu vysvětlí,nezvyšuje hlas,je klidný a trpělivý,nakonec jsem se na jízdy i těšila. Proto alespoň touto formou bych chtěla uvedené autoškole neskutečně poděkovat,kdo nejste rozhodnutí,kterou autoškolu si vybrat,tak vám autoškolu pana Satýnka vřele doporučuji,rozhodně ji budu doporučovat všem příbuzným a známým a ještě jednou vám mnohokrát děkuji. Pavla Pecková
vloženo: 28. října 2012
vložil: Pavla Pecková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byla jsem natšená ,touto cestou bych chtěla poděkovat celému týmu autoškoly p.Satýnkové ,neskutečně lidskému přístupu ,ochotě pomoci a poradit.Konzultace v učebně byli na velké úrovni ,nenásilnou a i humornou formou ,vše Vám s ochotou vysvětlí a naučí.Na jízdy jsem si vybrala mladou slečnu Janu Satýnkovou a díky ní,její lidskosti a vstřícnosti cokoliv vyvětlit a naučit jsem všechno zvládla zkoušky udělala na poprvé .Přeji Vám hodně moc spokojených žáků ,tak jako jsem byla já a v životě spoustu štěstí.Zdenka Zavadilová
vloženo: 4. října 2012
vložil: Zavadilová Zdeňka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    S touto autoškolou jsem velice spokojena .V učebně při konzultacích vládne naprostá pohoda ,školitelka byla velice vstřícná ,milá a ochotná cokoliv vysvětlit ,poradit ,velmi se mi líbil styl učení -nenásilnou a i leckdy humornou formou:-) Dále pak při samotných jízdách jsem byla opět velice spokojena,školitelka ke mě přistupovala s naprostým klidem ,lidskostí ,nikdy nekřičela ,chovala se vždy velice pěkně,ochotná vždy cokoliv jakkoliv vysvětlit či ukázat.Všem velice doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!Zavadilová
vloženo: 4. října 2012
vložil: Zavadilová Zdeňka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Můj syn si chtěl udělat autoškolu. Pomohla jsem s výběrem - zjišťovala, kdo má nejlepší preference. Výběr se vyplatil :-)
Touto cestou ještě jednou děkuji pí.Satýnkové a
p. Petrovi Satýnkovi za laskavý a trpělivý přístup, v dnešní době je to skoro vzácnost.
Dobré jméno má vždy nakročeno ke spokojenosti všech, hodně štěstí.
Beranová S.
vloženo: 25. února 2012
vložil: Stanislava Beranová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, jsou to zhruba 4 měsíce kdy jsem dělala zkoušky u této autoškoly. A absolutně si ji nemůžu vynachválit !
O výborně vysvětlené teorii se nemusím moc rozepisovat ! Přesně,stručně,zábavně aby nám to šlo lépe do hlavy a hlavně vysvětleno takovým způsobem že to ,,s prominutím" pochopí snad i úplný blbec.
Měla jsem to štěstí a byla přiřazena ke slečně Janě Satýnkové a moje noční můra,jako řídit automobil se pro mě stal rájem. Opravdu ! Před první jízdou mi bylo vše vysvětleno a potom s menším strpením jsem projížděla jako profesionál mělničký kraj ( berte to s nadhledem) opravdu si je nemůžu vynachválit, zkoušky jsem udělala na poprvé a všude je chválím a doporučuji.. Moc Vám děkuji !
vloženo: 23. února 2012
vložil: Sabina Gláserová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Úžasná autoškola...papíry jsem díky bohu udělala na poprvé..Nejdříve musím poděkovat panu Petru Satýnkovi,se kterým jsem měla několik jízd a byl vážně skvělý..poté jsem dostala pana Žaluda...,zdálo se mi ,že byl mnohem přísnější , ale poté jsem poznala,že jeho tvrdá práce se vaplatila.a všechny jeho rady jsem využila při závěrečných zkouškách.A velké dík patří paní Satýnkové,díky jejím výkladům a kladnému postoji k vykládání teorie by to nešlo tak dobbře...Díky
vloženo: 18. prosince 2011
vložil: Nikola,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tak… A mám to za sebou. Za své „papíry“ budu ještě hodně dlouho děkovat této perfektní autoškole. Člověk jen těžko uvěří, že nejsou kouzelníci. To, co dokázali naučit mě, je opravdu obdivuhodné. Z člověka, který nikdy nic neřídil se po pár hodinách stane provozuschopný řidič. V první řadě děkuji nejlepšímu učiteli široko daleko, panu Petrovi Satýnkovi. Je to opravdu člověk na svém místě. Chová se více než úžasně. Příjemný, milý, pozorný. Na chyby upozorňuje v klidu a rád je vysvětlí. Jsem si jistá, že i při tisícátém nezdařeném rozjezdu bude letově klidný. Jízdy s ním jsou pohodové, bez stresu a pro žáka plně využité.
Nesmím opomenout ani paní Satýnkovou, která Vám dá precizní přípravu, před usednutím za volant. Po výuce s ní máme jistotu, že všemu rozumíte. Velice trpělivě a ochotně vysvětlí, ukáže, namaluje, dokonce i názorně předvede. Je to úžasná paní, které patří též mé veliké díky. Za mě tedy rozhodně palec nahoru. Maximální spokojenost, úplně se vším.
Všem budoucím uchazečům přeji mnoho úspěchů. S Autoškolou Satýnek se nemusíte vůbec ničeho bát. DOPORUČUJI NA 100%

Bartoníčková Pavlína

vloženo: 1. prosince 2011
vložil: Bartoníčková Pavlína,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtel bych touto cestou podekovat autoskole pani Satynkove za jejich skvely pristup a chteni naucit.Predevsim bych rad podekoval pani Satynkove za jeji konzultacni hodiny a formu vyuky(je super :)) , dale panu Zaludovi za skvelou instruktaz jizd a za jeho mily osobni pristup a v neposledni rade tez slecne(pani)Satynkove ml. za neocenitelne informace k zaverecnym zkouskam. Vsem moc dekuji...uspesny frekventant Novotny Ondrej.
vloženo: 19. ledna 2011
vložil: Ondrej Novotny,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bylo to fakt dobrý...naučej a jsou ochotný...fakt doporučuji!!!
vloženo: 20. listopadu 2010
vložil: Ivana,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěla bych se připojit k doporučení na tuto autoškolu-konkrétně v Neratovicích (ing. Jany Satýnkové) a poděkovat za pěkný výklad a trpělivost,děkuji všem :-) a přeji hodně úspěchu.
vloženo: 15. listopadu 2010
vložil: Milada M., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěla bych potvrdit pouze část chvály na tuto autoškolu a to na paní Satýnkovou,její výklad a snaha jsou opravdu příjemné a poučné,je to milá a inteligentní a ochotná paní.Dále bych se už nevyjadřovala..názory se mohou různit,od instruktorů a zejména komisařů ani nemluvě..p.Satýnkové osobně a její dceři přeji hodně štěstí, M.K.
vloženo: 30. října 2010
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola je naprosto perfektní. Výklad paní Satýnkové je opravdu na té nejprofesionálnější úrovni. Její výklad pochopí opravdu každý!
Učitel se kterým jezdíte pan Žalud je skutečný pohodář! Když něco nevíte v klidu Vám to vysvětlí popřípadě poradí, jak si nemáte příště počínat. jeho ledový klid jsem opravdu obdivoval. Řidičák jsem sice na poprvé neudělal, ale i tak z toho nemusíte mít strach. Záleží na Vás, jak se budete připravovat na testy, údržbu vozidla a také i hodně na štěstí a náladě zkoušejícího komisaře.
vloženo: 26. května 2010
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   ta škola je bezva a fakt byste jí měly skusit a určitě uděláte řidičák
vloženo: 26. listopadu 2009
vložil: Tomáš,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěla bych i já touto cestou poděkovat Autoškole Martina Satýnka. Paní Satýnkové za skvělý výklad v učebně, panu Žaludovi za jeho trpělivost při jízdách. Opravdu moc moc moc vám děkuji, že díky vám jsem vše zvládla a prospěla... Přeji vám všem hodně štěstí a hodně nových žáků....DÍKY
vloženo: 9. června 2009
vložil: Pavlína Chrastilová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou p.Satýnka mám ty nejlepší zkušenosti a díky jejich "TÝMU"UŽ I ŘIDIČÁK..Velké díky Vám všem.Mooooc jste mi pomohli,jste nejlepší:)takže lidičky mladí,ale i ti starší neváhejte a zkuste to právě u nich,nebudete toho litovat,není to jen o učení,ale i o pochopení a snaze zase dokázat ještě něco víc a věřte taky to dokážete..HLAVNĚ JEZDĚTE OPATRNĚ A ZBYTEČNĚ NERISKUJTE NEJSPÍŠ VÁM TO ZNÍ JAKO FRÁZE,ALE VÁŽNĚ NIKDY NEVÍTE.VŠICHNI DĚLÁME CHYBY,ALE NĚKDY TO MUŽE BÝT TA POSLEDNÍ A VY BY JSTE URČITĚ NECHTĚLI ZBYTEK ŽIVOTA ŽÍT S TÍM,ŽE JSTE HO VZALI NĚKOMU JINÉMU I KDYŽ TO BYLA NEHODA..TAKŽE VŠEM PŘEJU SILNICE BEZ NEHOD A PEVNÉ NERVY KDYŽ SE OCITNETE V ZÁCPĚ:)
vloženo: 5. prosince 2008
vložil: Zdena Kavinová,Vložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Martin Satýnek osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Martin Satýnek < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Martin Satýnek - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje