Autoškola Šauer - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Šauer

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Šauer < <

Mohu jen doporučit!! Skvělý přístup!! Pan Šauer naučí suprově řídit!! :-)
vloženo: 20. května 2013
vložil: Lucie Hrbková, emailová adresa nezveřejněna

Doporučuju!!! Pan Šauer opravdu naučí!!!
vloženo: 25. listopadu 2012

Přístup je vždy individuální a přátelský, vše rád vysvětluje a nejraději by jezdil na automat. Zdálo se mi ale, že má radši za volantem dívky než chlapce. U kluků bývá často zbytečně nervozní. Já osobně jsem u něho byl spokojen, jízdy přizpůsoboval podle potřeby, někdy posunul i teoretické hodiny, aby to lépe vycházelo. Občas i zavezl přímo domů. Ideální pro ty, kdo dojíždí autobusem.
Nevím, zda se na tomto dá stavět ani z jakého je to důvodu, ale slyšel jsem, že u něj hodně lidí zkoušku na poprvé neudělá. U mě to byly 2/3 :( žadatelů...
vloženo: 6. září 2012

vloženo: 24. října 2011
vložil: Blanka Paduchová, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Paní Paduchová, děkuji za Vaše vyjádření.

Velice doporučuji :)
vloženo: 1. dubna 2011
vložil: Kristýna Kohoutová,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Díky, Kristýnko.

Pokud máte s autoškolou Šauer osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Šauer < <

Autoškola Šauer - navigace