Autoškola Šeda - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Šeda

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Šeda < <

Profesionální přístup a naučil mě předvídat a zvýšit tak moji, mých dětí a vlastně i vaši bezpečnost. Doporučuju
vloženo: 23. dubna 2021
vložil: EmaKosova85,

Jediné co jsi z autoškoly odnáším jsou informace jak jsem blbá a že i děti z mateřské školky to umějí líp. Instruktor je při jízdách nepříjemný,urážlivý a své žáky shazuje. Neustále šlape na pedály a to i když nemusí, to ve mně budí dojem, že svým žákům ani po 20. jízdě nevěří, že jsou natolik inteligentní aby věděli, že při řazení musejí zmáčknout spojku. Kolikrát držel pedály a řval na mě proč nejedu, poté co zjistil proč se ani neomluvil,pořád šlape na plyn a poté vám vynadá proč na to tak šlapete. Zkušenost velmi nepříjemná žáka nepodpoří jenom ponižuje neustále vám bez důvodu hrabe na volant a to i když jedete dobře. Když uděláte něco špatně tak vás seřve, ale ani vám nevysvětlí co bylo špatně a jak to má být dobře. Neustále opakuje, že u závěrečné zkoušky nemáte šanci(jsem ráda že jí mám napoprvé za sebou). Měl i narážky na to jak dlouho autoškolu dělám i když jsem mu řekla, že kvůli tomu školu vynechávat nebudu. Sice to už mám za sebou , ale po této zkušenosti vím, že skoro nic neumím a mám strach si sednout za volant.
vloženo: 31. července 2016

Tuto autoškolu nemohu doporučit těm, kdo nikdy neseděli za volantem a nic o automobilech neví. Byla jsem přímo žákem pana Šedy. A bylo to zoufalé. Znám ještě dvě osoby, které s kurzem nebyly spokojeny. Je lepší se nejdříve vyptat známých a potom si autoškolu vybrat.
vloženo: 1. července 2012

Nemám strach že to nikam zahučím.Pro mě je lepší když si semnou povídá než aby bylo hrobový tich.Všechno vysvětli od A až do Z.Je prostě výbornej..Doporučuju ho ostatním
vloženo: 8. září 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna