Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Sedláček - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Sedláček

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Sedláček < <


   S autoškolou Sedláček mám jenom špatné zkušenosti.

Absolvované vycviky na A, C

Vycvik na A probihá tak že se sejde 20 lidí 2 motorky a nejak se domluvte, kdyztak se zeptejte, cekate klidne hodinu a pul a potom se jeste prosite nejakeho instruktora jestli vam teda neco ukaze…fakt hruza

Na C jsem vycvik nedokoncil protoze kdyz jsem jednou volal ohledne jizd (splneno 70%) tak mi majitel rekl ze uz to nedela. Proste tak.

Pochopil bych ješte kdyby mi sám dal vědet že chce např. do 2 mesíců skončit z toho a toho důvodu, omluva, a nějak by se to pořešilo ale takhle…Když jsem pak přišel k jiné autoškole a tohle jim řekl tak mi bylo sděleno že tohle je normalne na žalobu.

Majitel arogantní jako prase, pri konfrontaci jenom řval a vymýšlel ze u neho je to jinak, po jeho, ze on ma lhuty do kdy se co ma splnit…ja jsem se na zadne lhute nedomlouval ani nepodepisoval, ze zakona takova lhuta pro vycvik neni….kazdopadne vycvik na C stale nebizi ale uz za uplne jinou cenu, tak to je asi ten duvod. Pekny podvodnicek. Jde videt ze v okoli Hořovic chybí dostatečná konkurence jinak by sluzby tak nizke kvality nemohli ani delat.
K tomuto datu ale jak vidim je autoškola již uzavřena.
Určitě nedoporučuji ani v budoucnu. Majitel Stanislav Sedláček
vloženo: 4. listopadu 2021
vložil: Petr,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do autoskoly jsem přešla z Berouna a musím říci, že autoškola pana Sedláčka má jednoznačně úžasný přístup. Děkuji za zkušenost s Vaši autoškolou. Za mě nejlepší spokojenost.
vloženo: 8. června 2018
vložil: Kristýna Korytova,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola beze stresu a v pohodě.
vloženo: 23. února 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Myslím, že celková úroveň je velmi dobrá
vloženo: 10. ledna 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Sedláček osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Sedláček < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Sedláček - navigace


upozornit na chybné údaje