Autoškola Sehnal - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Sehnal

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Sehnal < <

Mé zkušenosti s touto autoškolou bohužel nejsou moc dobré. Žádná časová flexibilita, když je horko, tak se dohodnutý termín zruší, protože se v kanceláři, kde se vyučuje, údajně nedá vydržet. Zruší se i několikrát za sebou, bez předchozí informace, jelikož se v letě ne a ne ochladit :D Výuka jízd se z plánované dvouhodinové jízdy stane jednohodinovou, ale zapsáno je jako dvouhodinová. Když jsem se přestěhoval do Prahy a chtěl autoškolu dodělat v Praze, dostal jsem informaci, že pan Sehnal teď nemá peníze na vrácení, že by s tím bylo jen plno komplikací apod. Avšak hned po dokončení výuky a odjezdění jízd to šlo a nebyl s tím problém. Po přechodu do jiné autoškoly, na splnění praktické zkoušky, jsem se divil, jaké kvalitativní rozdíly v autoškolách jsou.
vloženo: 31. května 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Většinou jezdí se žáky mimo město, ve městě skoro nejezdil
vloženo: 1. května 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan Sehnal opravdu nejlepší člověk na učení ježdění! Vše v klidu vysvetlí,nekřičí,je milý a příjemný.Když ho posloucháte a berete si jeho rady a zkušenosti k srdci,nebudete mít u zkoušek problém.Zvládla jsem to napoprvé.Moc doporučuji.Vybrala jsem si nejlíp jak jsem mohla.
Jezdí se ve velkém autě,ve kterém se opravdu dobře jezdí.

vloženo: 13. listopadu 2019
vložil: Tereza, emailová adresa nezveřejněna

Pan Sehnal má milý lidský přístup, a ví kdo na to má a kdo ne. Skvěle Vám poradí, na zkoušky připraví a vše vám vysvětlí logicky a né těma spešl slovama co najdete i v testech. Takže se nemusíte šprtat protože to prostě pochopíte. Auto je úžasné a skvěle se mi s ním jezdilo. Nejvíce jsem oceňovala že na mě jako na ženu nekřičel a nijak neshazoval, spíše naopak. Předešlý komentář že vás nechá jezdit na dvojku je blbost, to je někdo kdo neumí řídit, neudělal závěrečky a takhle si to vylívá. Já jsem závěrečky udělala s přehledem na poprvé a byla jsem ráda že mi pak Sehnal vyhověl ve víkendových hodinách (jsem internátník) a proto jsem měla i vyšší cenu. Vřele doporučuji.
vloženo: 22. prosince 2011
vložil: YumeOokami,

Autoškola Sehnal - opravdu výborná autoškola! Dělal jsem jí zhruba 3 měsíce a zkoušku sem udělal bez problému na poprvé. Pokud tady někdo předem zmíněný dělá autoškolu 7 měsíců a jezdí po městě na dvojku, nezlobte se na mě, ale je to jeho blbost. Pan Sehnal přistupuje k žákům s nejlepšími úmysly, na nikoho netlačí a rozhodně neřve. Ke studiu přistupuju konkrétně, tzn., že vám nadiktuje přesně to, co potřebujete ke zkouškám + různé postřehy ze silničního provozu. Jedná s vámi vždy narovinu a je upřímný. Je to rozhodně nejlepší autoškola.
vloženo: 2. září 2011
vložil: Mára, emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu rozhodně nedoporučuji a ODRAZUJI Vás od podání přihlášky právě sem.
Trvání výcviku 7 měsíců, kvalita připravení šílená, pan instruktor to nejspíš nemá v hlavě v pořádku.
Půl roku Vás nechá jezdit po městě na dvojku a pak Vám oznámí, že za týden děláte závěrečky, ale že je stejně neuděláte - jdete si to jen zkusit.
Pokud si ceníte svých peněz a času, tak Vám doporučuji vybrat jinou autoškolu.
vloženo: 3. března 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Tato autoškola byla pro mě nejblíže a auto a kvalitu služeb bych hodnotil na plný počet hvězdiček, ale bohužel délku trvání a časté rušení zkoušek mě k konci odradilo dále rozvíjet své řidičské chopnosti u této autoškoly:)hodně zdaru všem ostatním
vloženo: 21. června 2010